... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

6. ledna 2019 - TRANSFORMACE + SPLÝVÁNÍ S PROUDEM

6.1.2020|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 6. ledna 2019

TRANSFORMACE + SPLÝVÁNÍ S PROUDEM

Srdečně zdravím v novém roce. Ač je to velmi neobvyklé, výjimečně se stane, že „omylem“ vytáhnu karty dvě. Jak patrno, předěl mezi starým a novým není tlustá čára, po které začínáme znova s čistým štítem, plným zásobníkem a přídělem možností, ale je to pokračující proces, v němž je pouze zahrnuto nové datum v kalendáři.

Silná vánoční a především slunovratová dynamika má svůj dojezd a energie dnešního dne je tak velkorysá, že nám dává na výběr. Buď se můžeme odevzdat transformaci a pak už jen plynout s proudem, nebo plynout s proudem a to nás dovede až k transformaci. Někdo to chce mít rychle za sebou a pak už jen odpočívat, někdo se potřebuje napřed nachystat, aby ustál to, co přijde. Jak je ctěná libost.

Tak jako tak to s námi otřese, protože taková Transformace prostě je. Rychlá smrt, která likviduje to, co nám už neslouží, změny a ztráty, které jsou tak rychlé, že nestačíme ani heknout. A možná právě proto dnes přichází na pomoc Eso Vody a nabízí jasný návod, jak naložit s pondělím po 14denním odpočinku – dech, absolutní přítomnost a bdělost, pozorování a nezasahování. Čisté a radikální tady a teď je často tvořivější než nějaké bezcílné dělání. Zkrátka, aby nás ten nový rok a pracovní den neporazil, buďme více účastni než abychom zasahovali.

Pěkný den.

Autorka textu: Samandra Ozt

 
Zobrazeno: 15 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. ledna 2020 - DOKONČENÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
21. ledna 2020 - POCHOPENÍ a ÚČAST

včera

Osho Zen karta na každý den:
20. ledna 2020 - BŘEMEMO

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -