... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

27. ledna 2020 - SEN

27.1.2020|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 27. LEDNA 2020
SEN
 
Tíha, nechuť, únava. Pondělní energie nám vyloženě brání vstát z postele a plně a s radostí se opřít do nadcházejícího týdne. Jsme ztěžklí a zpomalení, jakákoliv aktivita je příliš náročná a nejraději bychom strávili den v hibernaci, sledujíc za přivřenými víčky lepší, barevnější a veselejší verzi svého života.
 
Šestka Vody nás katapultuje z přítomnosti do snového světa. Často stěží rozlišíme, jestli se zrovna zabýváme nesplnitelnými sny nebo katastrofickými scénáři, v každém případě považujeme investici do snové reality za příjemnější než opanovat fyzický svět. Benefity jsou jasné, sny a představy můžeme modelovat, jak se nám zachce, co na tom, že k jejich uskutečnění už nikdy nedojde?
 
Jestliže i vás se týkají dnešní úniky z přítomnosti, pojďme je blíže prozkoumat. Kam nás to pořád tak táhne a proč? Jaké obrazy se derou na vnitřní stranu očních víček a hlásí se o pozornost? Než jim podlehneme, nebo než se na sebe naštveme, že zase nejsme v těle, berme je jako významné informátory našeho podvědomí.
 
Sny jsou důležité. Otevírají nám možnosti a zvou nás tam, kam ve fyzické realitě nemáme přístup. Odhalují vize a pojmenovávají naše opravdové touhy. Ovšem ve chvíli, kdy jsme díky nim obtěžkáni inspirací, je potřeba vrátit se do přítomnosti a začít je fyzicky následovat a realizovat, ne ustrnout a znova a znova si přehrávat film, na jehož zhmotnění jsme měli už dávno makat.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 14 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
28. února 2020 - OUTSIDER

včera

Osho Zen karta na každý den:
27. února 2020 - BLÁZEN

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
26. února 2020 - SDÍLENÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -