... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

8.7.2014 - 9:15

Diskuze k článku: Vrátí se?

Příspěvky v diskuzi (11)

Nastavení filtrů a řazení diskuze

Pouze příspěvky uživatele:

Pouze příspěvky obsahující:

Řazení příspěvků:
Čas:
Hodnocení:
Zrušit všechny filtry
Glimmer Man
Offline
8.7.2014 - 9:26
0|0
 
Glimmer Man
Myslím, že v první větě odpovědi je řečeno všechno potřebný.

Osobně nejsem příznivce návratů. Podle mě chuť se vracet reflektuje neschopnost nebo nevímco najít si někoho novýho. A je to hodně o lhaní sám sobě. Když bude vztah dobrej, nedojde k rozchodu... a když není tak prostě není. Nalháváním si, že se to určitě změní a napraví, se tak ale nestane.

Věřím, že každej partner má dotyčnýho něco naučit, a jakmile tak učiní, vztah skončí. A někdy je to vztah velice krátký a jednoduchý - omezený na pouhé odmítnutí. A přesto poučný...

Takže na místě Adély by nebylo od věci si odnést onu "lekci" a vykročil dále na nová místa... Protože když si sednu do mraveniště, poučím se a příště si raději najdu jiné místo, nebo lavičku a naučím se koukat, kam svůj zadek pokládám. Je bláhový si tam chtít sednout znova doufajíc, že podruhý už mě snad kousat nebudou...

:1: :2:
Harryeta
Offline
8.7.2014 - 10:03
0|0
 
Harryeta » Glimmer Man
To, co říkáš ohledně návratů, vnímám podobně - ale jako u všeho, je zásadní motivace, proč konáme a já sama jsem příkladem, že to může skončit i jinak.

Já jsem se před několika lety se svým přítelem na cca rok a půl rozešla. Bylo to pro mě definitivní (mimochodem miluju tyhle životní zkušenosti.. :6:). Nicméně nás to svedlo dohromady a já se po hlubokých pochybách a studu, že se zase vracím k svýmu ex a že jsem totální lůzr, rozhodla ten impuls následovat... V tuhle chvíli je to cca 3,5 roku, co jsme zase spolu a ta odluka nám oběma pomohla uvědomit si některý věci. Kvalita vztahu se totálně změnila, k lepšímu samozřejmě... K té velké změně přispěla nejen ta odluka, ale spousta práce na vztahu, to je jasný...

Každopádně mi to otevírá další variantu řešení, a sice, že to může být ještě jinak, než že dva zakomplexovaní skončili ve stejné emoční stoce... :44:
Glimmer Man
Offline
8.7.2014 - 10:16
0|0
 
Glimmer Man » Harryeta
Tak třeba ti ještě nedal všechno, co ti dát má - pokud se budem držet toho vnímání "má dáti - dal".

Když ale nad tím ještě zamyslím, a vezmu rozchod jako nutný klíč k poskládání skládačky, tak po jejím poskládání může mít asi znovupartnerství smysl.

Ono je pak ale otázka, jestli se bude jednat oddalování nevyhnutelného (moje verze se slabostí najít si někoho novýho) a nebo to fakt bude dobrý. A tady asi bude rozhodovat emočně-inteligenční výbava zúčastněných jedinců. Čili jen vyzrálý osobnosti jsou toho schopni.

Takže gratuluju... :44: :6:
Harryeta
Offline
8.7.2014 - 10:17
0|0
 
Harryeta » Glimmer Man
:10: :10: :44:
Freja
Offline
8.7.2014 - 14:55
0|0
 
Freja » Glimmer Man
Jsem si teď vzpomněla na takovou perličku.
Jedna hodně známá kartářka doporučila jednomu děvčeti,ať si před spaním opakuje jméno expřítele pozpátku- tím,že si ho přivolá zpátky.
:22: :22:
Harryeta
Offline
8.7.2014 - 15:04
0|0
 
Harryeta » Freja
Díky!!! píšu si... :10: :10: :10:
Glimmer Man
Offline
8.7.2014 - 15:19
0|0
 
Glimmer Man » Freja
A fungovalo to?
Freja
Offline
8.7.2014 - 15:53
0|0
 
Freja » Glimmer Man
Fakt to chceš vědět? :5:
Glimmer Man
Offline
8.7.2014 - 15:56
0|0
 
Glimmer Man » Freja
Jistě... včetně všech detailů.
Upraveno: 8.7.2014 - 15:59, Glimmer Man 
Freja
Offline
9.7.2014 - 13:26
0|0
 
Freja » Glimmer Man
Obávám se,že to je chráněná informace,podobně jako zpovědní tajemství :5: ,ale když si tipneš,tak se jako pověstný realista určitě nespleteš. :5:
Leda by ses hooodně odvázal :5:
Budd2
Offline
9.7.2014 - 13:45
0|0
 
Budd2 » Glimmer Man
To fungovat musí :44: .Když opakuješ něčí jméno popředu tak přijde popředu.Když pozadu,přijde pozadu :5:
Upraveno: 9.7.2014 - 13:47, Budd2 

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -