... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Odjezd do zahraničí vs. vztah

28.11.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Honzao

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Honzao

Dobrý den.

Jsem v těžké situaci. Mám vztah s jedním klukem (teda nevím, zda se tomu dá říkat vztah), jsem do něj zamilovaná, ale čeká mě bolestivá cesta. Mám příští rok odjíždět do zahraničí a on taky. Cítím, že to pomalu končí. Prosím vás o radu, uvidíme se ještě někdy? Mám na něj čekat? Jsem zoufalá. Prosím vás o radu.

Děkuji, Jana

Milá Jano,

nemám tušení, zda se ještě potkáte, ale v tuto chvíli karty neukazují příznivý vývoj vztahu. Zdá se, že je založený na vzájemné nezdravé závislosti, která klade příliš mnoho podmínek, než aby se vztah mohl dál rozvíjet.

Vaše pocity ohledně konce jsou na místě. S otevřeností a bez lítosti dovolte, aby se tato Vaše životní zkušenost přirozeně uzavřela. Všechno má svůj čas, a než abyste do přirozeného průběhu násilně zasahovala (až už jej chtěla protahovat nebo naopak useknout předčasně), raději mějte oči a srdce otevřené a vnímejte tu záplavu informací, které pro Vás celá záležitost má. Bolest je součástí každého konce, a tak se jí nebraňte a prožijte ji. Zároveň si ale udržujte nadhled, který Vám umožní nahlédnout na celou situaci z širších souvislostí a přinese pochopení, proč byla tato zkušenost ve Vašem životě důležitá.

Přeji hodně štěstí a v zahraničí.

Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Lenochod. Učí nás zpomalit v životě, zklidnit rychlou mysl a jednat s velkou péčí a rozmyslem.

Zobrazeno: 412 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -