... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Proč jsem tak zaseklá?

6.12.2016|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax 2

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax 2

Dobrý den,

mám pocit, že stojím na rozcestí, ale nevím, kudy se dát, a to jak v partnerském vztahu, tak v pracovní oblasti. Už dlouho se v tom plácám a neumím se posunout, snažím se na sobě pracovat, ale pořád to nemá takový výsledek, jaký bych si představovala. Proč jsem tak zaseklá? Co mám udělat, aby už se konečně můj život rozhýbal k větší spkojenosti?

Děkuji vám za poradnu. Katka

Milá Katko,

centrální kartou výkladu je Lenost. Nesymbolizuje ani tak lenost fyzickou, jako lenost duchovní a emoční a upozorňuje nás, že nejsme ochotni nahlédnout do dostatečné hloubky sebe sama, do místa, kde se změny opravdu odehrávají.

Karty naznačují, že k rozhýbání stačí opravdu málo – převzít odpovědnost za vlastní sílu a možnosti a následovat pravdu. Tohle vše vyvolává změny v životě a někdy je jednodušší zůstat trčet na místě, protože se to jeví jako bezpečnější.

Prvním krokem je přestat si nalhávat, že děláte dost a začít pojmenovávat vlastní strachy, které vyvolávají tuto stagnaci. Odvaha konfrontovat se s vlastní pravdou a neuhýbat před ní přinese nové impulsy a pohyb do Vašeho života.

Přeji odvahu vidět pravdu a následovat ji.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Ovce tlustorohá. Pomáhá nám odpovědně prosadit a vyjádřit vnitřní sílu a autoritu, eleganci a moudrost.

Zobrazeno: 481 ×diskuze (5)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -