... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jsme v komplikovaném vztahu

2.10.2017|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: cecils101

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: cecils101

Dobrý den,

prosím, moc by mě zajímalo, kam povede vztah s mým přítelem. Jsme oba v dost komplikovaném vztahu. Ráda bych věděla, zda tento vztah někam povede a jestli přítel sdílí mé myšlenky. Nějak se v tom poslední dobou neumím vyznat a nevím, kam dál.

Moc děkuji za radu a odpověď, Zuzka

Milá Zuzko,

vztah má poměrně kvalitní potenciál, ale jak asi tušíte, nic není zadarmo. Bezproblémový vztah nemusí znamenat, že je bezpodmínečně „ten pravý“ a komplikovaný vztah může obsahovat hloubku a emoční nasycení pro obě strany.

Karty ukazují, že právě tahle komplikovanost se ve Vašem případě jeví jako velmi potřebná. Vytahuje na povrch témata, před kterými nelze utéct a konfrontuje s pravdou. Jistě, bylo by jednodušší plout si na obláčku, ale vztahy jsou tu od toho, abychom rostli a vyvíjeli se.

Navrhuji, abyste blíže prozkoumala, co ve skutečnosti definujete jako komplikované, protože to bude pravděpodobně znamenat, že to pouze neprobíhá podle Vašich představ. Tento vztah nabízí výjimečnou příležitost otevřít se a zkusit bez předsudků přijímat to, co je opravdu aktuální, bez hodnocení a srovnávání. Jak byste se vlastně v takovém vztahu cítila, kdybyste si odmyslela, že to, co žijete je příliš komplikované?

Leckdy není potřeba měnit vztah, ale jen pohled na něj. Zkuste více zapátrat v sobě, jaká nenaplněná očekávání vyvolávají frustrace a proč tu vůbec jsou. Pokud nenahlédnete do sebe, hrozí, že se nespokojenost promění z Vaší strany v křivdu a vzdor, že vztah nefunguje podle Vašich představ a taková energie už se ze vztahu odstraňuje hůře.

A na závěr, na to, zda přítel sdílí Vaše myšlenky, neumím odpovědět. Sdílíte je Vy? Možná by stálo za to se jej na to upřímně zeptat.

Přeji hodně štěstí a otevřené srdce.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Sokol. Učí nás nadhledu a orientaci v nepřehledných situacích, a schopnosti vidět do dálky a podle toho i jednat.

Zobrazeno: 265 ×diskuze (2)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
21. září 2018 - MOŽNOSTI

21.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
20. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

20.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
14. září 2018 - ODPOUTÁNÍ

14.9.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -