... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Je to "to pravé"?

3.10.2017|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda má nová práce na recepci je pro mě tou pravou, kde bych mohla zůstat až do důchodu a dobře vycházet s kolegy. Dále pak, líbí se mi muž, který je mi sousedem, měl by tento vztah budoucnost? Bylo by to to pravé?

Děkuji za odpověď, Jitka

Milá Jitko,

odpovím tak trochu oklikou. Co Vám poskytnou záruky, že práce je ta pravá, partner je ten pravý? Budete se pak mít lépe, budete více užívat života, bude Vás práce více bavit a s partnerem budete trávit více času? Tento typ otázek v sobě skrývá jediné – chceme mít jistotu. A jistotu potřebujeme, protože nedůvěřujeme. A v tomto případě konkrétně nedůvěřujeme, že si zasloužíme mít se dobře.

Zkuste se odpoutat od hodnocení pravé-nepravé, dobré-špatné, takhle dualita je velmi iluzorní. Věci, situace, vztahy nejsou správné nebo nesprávné, prostě jen jsou. Je na naší optice, jak je hodnotíme a jakou důležitost pak dáváme výsledku. Pokud se za každou cenu budete soustředit jen na to „pravé“, pak budete ve stresu, kdykoliv se jen objeví náznak, že by to „to pravé“ nemuselo být. Raději se zkuste uvolnit a prožívat, co se právě odehrává - pokud je Vám v tom příjemně, užijte si to. Pokud Vám v tom příjemně není, prozkoumejte proč a případně něco změňte. Všechny odpovědi jsou ve Vás a je na čase se naučit začít důvěřovat více vlastním pocitům, než potvrzením z vnějšku.

Přeji hodně štěstí a odvahu důvěřovat především sobě.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Vačice. Učí nás spolehnout se sama na sebe a pomáhá s mateřskou péčí podporovat a vyživovat méně rozvinuté aspekty našeho já.

Zobrazeno: 239 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
25. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

včera

Osho Zen karta na každý den:
21. září 2018 - MOŽNOSTI

21.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
20. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

20.9.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -