... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Dělá ze mne blázna?

27.11.2017|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ivetta

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ivetta

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet můj vztah s mužem, ke kterému chovám silné city, ale vnímám, že nejsou opětovány. Známe se více jak půl roku, žijeme oba v nefunkčním manželství, avšak onen muž má ještě vztah s jinou ženou, se kterou tráví víkendy a dovolené. Několikrát jsem se snažila naše kontakty ukončit, vysvětlit mu, že o takový život a vztah já nemám zájem, že se neskutečně trápím, nikdy se mi to ale nepodařilo. Chtěla bych vědět, jestli mi tím záměrně ubližuje, dělá ze mě blázna, nebo je šance, že bychom mohli být normální partneři a jen se snaží získat čas. Moc předem děkuji za odpověď. Míša

Milá Míšo,

i přesto, že tento vztah může na první pohled vypadat zajímavě a láká Vás, příliš bych na něj nesázela. Pokud byste tento vztah chtěla za každou cenu udržet, musela byste se ve výsledku podřídit podmínkám, které by Vás nenaplňovaly. Zabývat se úmysly a záměry tohoto muže nám nepřísluší, ale nemyslím si by chtěl cíleně škodit. Spíš se sám potácí v určitých tématech, která mu nedovolují jednat jinak.

Ale i tak je pro Vás tato situace velmi cenná. Nese v sobě velký potenciál transformace a je velkou příležitostí ujasnit si pár věcí a udělat pořádek ve vlastním životě bez ohledu na to, zda to s tímto mužem vyjde či nikoliv. Minimálně stojí za prozkoumání, co Vám tento muž sytí za emoční nedostatek, který si pravděpodobně nejste ochotna či schopna naplnit sama, proto také ta závislost a neschopnost opustit něco, co Vás trápí a zraňuje (což lze mimochodem také vztáhnout i na Vaše manželství).

Přeji Vám odvahu vidět pravdu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Lachtan. Učí nás přirozenému rytmu života – vynaložit úsilí a pak nechat věci přirozeně se vyvíjet. Je oporou pro všechny, kteří se v životě přespříliš snaží.

Zobrazeno: 204 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
13. listopadu 2018 - ZNOVUZROZENÍ

včera

Osho Zen karta na každý den:
12. listopadu 2018 - ZMĚNA

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
31. října 2018 - REBEL

31.10.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -