... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jsem unavená a vyčerpaná

6.12.2017|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ondra

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ondra

Dobrý den,

jsem 10 let ve vztahu, máme děti, ale máme i finanční problémy. Já jsem stále v práci, abychom zlepšili naši finanční situaci, ale přítel se jen válí doma a nemíní nic dělat.

Jsem unavená, vyčerpaná a jen se hádáme. Začínám ho nesnášet a nenávidět, protože si myslí, že tak to má být a nechce to změnit. V práci mám kolegu, se kterým si moc rozumím a chtěla bych vědět, zda se v mém životě něco změní. Děkuji.

Dobrý den,

v prvé řadě je potřeba říci, že v životě se samo mění máloco. Pokud chcete jiný život, musíte začít dělat něco jinak. Výklad poukazuje na převzetí určité dospělé odpovědnosti za to, co žijete. Není to tak, že se Vám něco děje a Vy nemáte na toto dění vliv, naopak, jste velmi patrnou součástí toho všeho a jste spolutvořitel. A jako spolutvořitel se můžete rozhodnout, co chcete tvořit. Zda pokračovat v tomto nepohodlném modelu, nebo zda se rozhodnete přestat věřit přesvědčení, že „jinak to nejde“ a zkusíte něco aktivně změnit Vy sama.

Pro začátek by bylo dobré, abyste si ujasnila, jak k celkové situaci přispíváte Vy sama. Jestliže jste přistoupila na to, že budete zachraňovat rodinný rozpočet a pracovat za dva, pak není důvod, aby přispíval Váš partner. Je bláhové čekat, až Váš partner pochopí, že se změny měl chopit on sám. Pokud mu to takto vyhovuje, je to jeho věc. Otázka je, zda jste ochotna se k celé situaci postavit jinak Vy. Kapacity na to máte. Pokud vystoupíte ze zajetého vzorce, okolnosti se rozhýbají samy a Existence přijde naproti. Ale první krok je na Vás.

Přeji odvahu přijmout odpovědnost za svůj život.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Slon. Přináší hluboké uzemnění a duchovní rozvoj. Pomáhá zapamatovat si to, co je opravdu důležité. Posiluje naši schopnost vést a organizovat.

Zobrazeno: 197 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
15. října 2018 - INTEGRACE

včera

Poradna:
Nezklamu se?

včera

Osho Zen karta na každý den:
12. října 2018 - ÚSPĚCH

12.10.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -