... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Je to zkouška nebo znamení?

13.12.2017|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: stonkes

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: stonkes

Dobrý den,

prosím o nahlédnutí na tyto události v mém životě.

Mám bezvadného kamaráda, pravidelně jsme se vídali, protože jsme spolu štastni, ale poslední čtvrt roku se kupí různé překážky, události a situace, které nám znemožňují, abychom se viděli. Ty situace se táhnou, jakoby neměly nikdy skončit.

Na náhody nevěřím, jenom nevím, zda je nám tím naznačováno, že není v pořádku, když se tajně scházíme, nebo, všechny ty překážky jsou takové zkoušky pro nás a ty zkoušky mají prověřit pevnost našeho přátelství.

Prozatím neváháme absolvovat krkolomný kus cesty pro 5 společných minut. Nikdy to nebylo tak složité, velmi mne zajímá, co řeknou karty na moji situaci, zda je to opravdu ta zkouška, nebo něco jiného. Ještě mne napadá, že se mám naučit přijímat věci v životě tak, jak jsou a nechat je plynout, namísto pitvání.

Moc Vám děkuji za odpověď. Jana

Milá Jano,

v podstatě jste si odpověděla sama. V pravou chvíli poznáte, proč se všechno děje. Každopádně je vždy zajímavé potkat se s tou částí nás, která má potřebu neustále analyzovat. Je to totiž část nás, která neumí nebo nechce důvěřovat, a tak potřebuje kontrolovat. Potřebuje být o krok napřed.

Zkuste se naladit na to, jak byste současnou situaci prožívala, kdybyste odstranila úvahy, zda se jedná o zkoušky či znamení. Čím více úvah, tím méně prožitku. A pokud pro Vás toto období ukrývá nějaké informace a výzvy, jste na nejlepší cestě je díky přehnanému analyzování minout.

A pokud už potřebujete zkoumat, tak se nesoustřeďte na to, zda se jedná o znamení, ale ptejte se, jaké emoce ve Vás tyto situace vyvolávají. Místo toho, abyste analyzovala, zkuste více prožívat. Protože v přítomném prožitku jsou také odpovědi.

Přeji otevřené srdce a odvahu více cítit.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Kudlanka nábožná. Spojuje nás s vyššími duchovními principy a umožňuje pohled za hranice viditelného.

Zobrazeno: 239 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -