... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Bude mezi námi vztah?

19.12.2017|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: artamax

Dobrý den,

rozešel se se mnou přítel z důvodu mého nahánění a tlačení na něj. Dnes jsme se po 3 měsících potkali a skvěle si popovídali. Zajímalo by mne, zda mezi námi bude ještě vztah a budeme se navštěvovat, jako tomu bylo?

Děkuji, Petra

Milá Petro,

bohužel, na budoucnost se neorientuji, takže jak Váš „vztah“ dopadne, nemám tušení. Nicméně i tak karty poskytují informace.

Vždy je zajímavé prozkoumat, proč vlastně potřebujeme vědět, jak situace dopadnou a co si myslíme, že získáme, když předběhneme čas a budeme vědět, jak se odehraje něco, co v tuto chvíli prokazatelně neexistuje. Většinou se ptáme ze strachu – ať už investovat svou energii, důvěřovat, strachu ze zklamání. Některé věci prostě nechceme cítit, a tak si myslíme, že se na ně znalostí vlastní budoucnosti lépe připravíme, či se jim dokonce šalamounsky vyhneme.

Vaše lekce není ve vědění, jak se budou události vyvíjet, ale v přítomném prožívání a přijetí toho, co je tady a teď. Pokud se budete dychtivě orientovat na budoucnost, minete to, co se děje teď, a tak Vám mohou příjemné či důležité okamžiky proklouznout mezi prsty. Ve výkladu se objevují témata přijetí, trpělivost a čekání v důvěře, svobody a otevřenosti. Čím méně se budete orientovat na budoucí obrazy, tím naplněnější budete mít přítomnost. A to může mnohé ve Vašem životě (a tím i ve vztazích) změnit.

Přeji odvahu být tady a teď.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Vlk. Pomáhá nám uzemnit se a prožívat pocit Boží přítomnosti. Posiluje schopnost poznat naši pravdu, urovnat vztahy a nastavit hranice mezi námi a ostatními.

Zobrazeno: 220 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -