... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jak se bude vyvíjet můj život?

2.1.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vladana11

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vladana11

Dobrý den,

moc by zajímalo, jak se bude vyvíjet můj život v následujícím roce? Momentálně uvažuji o nové práci a nevím, zda se mi bude dařit nebo ne. Ráda bych zkusila práci v sociální oblasti, ale nevím, zda to dopadne. Dělala jsem v jedné mateřské školce, ale nějak mi to tam nevyšlo, asi to možná zatím nebyla moje životní cesta nebo nevím. Chtěla bych vědět, jakým směrem se mám ubírat v následujícím roce nebo v letech? A jak se mi bude dařit v oblasti partnerského života? Prožila jsem dva vztahy s výrazně staršími muži zhruba o 25 a 26 let staršími. S jedním z nich si občas píšu a občas se vidíme. Zajímal by mě vývoj vztahů. Děkuji, Lucie

Milá Lucie,

šíře dotazu je bohužel nad rámec této poradny, navíc, jak je uvedeno v instrukcích, budoucností se nezabývám. I tak se pokusím uspokojit Vás alespoň krátkým vhledem.

Zkuste si představit, že uděláte krok zpět a místo toho, abyste se zajímala, jaký bude vývoj v jednotlivých oblastech Vašeho života, se zaměřila na to, proč potřebujete vědět, kam se Váš život bude upírat. Co Vám tyto informace zajistí a jak se budete cítit, až to všechno budete mít černé na bílém?

Nevidím důvod, proč by se Vám nemělo dařit. Otázka spíše je, co si pod tím představujete Vy sama. Karty jasně ukazují na neustálé porovnávání a hodnocení. Co kdybyste místo toho, abyste věděla, jak se život bude přesně ubírat a podle toho jej snažila formovat, prostě jen bez očekávání zkoušela a užívala si toho, co život přináší? Když si dovolíte nemít tak jasno a všechno předem naplánováno, můžete se uvolnit a více prožívat než hodnotit a lustrovat, zda to, co žijete (ať už v práci či ve vztazích) je to pravé, protože Vám to někdo vyvěštil ;)

Přeji Vám mnoho šťastných chvil beze strachu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Vážka. Pomáhá nám prohlédnout skrze iluze a opustit minulost. Učí nás zklidnit se a užít si odpočinek po namáhavých obdobích.

Zobrazeno: 224 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -