... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Budu mít v budoucnu děti?

4.1.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: JBM

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: JBM

Dobrý den,

je mi 33 let a moc by mě zajímalo, zda budu mít někde v budoucnu nějaké děti. A zda by mě ten můj budoucí partner podržel, kdybych měla nějaké ty děti nebo tak, abych na ně nemusela být například sama? Prošla jsem si dvěma vztahy s podstatně staršími muži, vždycky jim bylo zhruba o 25 let více. Oba dva již měli své rodiny z předešlých vztahů a byli už rozvedení. S jedním tím pánem, který žije ve stejném městě jaké já si občas píšeme a občas se vídáme. Přiznám se, že máme v rodině v generaci samá dvojčata. Pokud byste mi k tomu mohla něco napsat, byla bych moc ráda. Jinak Vám moc děkuji za to, co pro nás tady děláte. Lucie

Milá Lucie,

budoucností se nezabývám, a tak popravdě netuším, zda někdy budete mít děti či nikoliv. Co ale mohu, je nahlédnout na dotaz z jiného úhlu pohledu. Tedy ne „kdy budu mít děti“, ale „proč tu stále nejsou“.

V životě se nepočítá to, co si přejeme, ale to, co se ve skutečnosti děje. Takže pokud v našem životě něco postrádáme, existuje v našem podvědomí část, která si tento jev nepřeje, protože je pro ni příliš ohrožující. Karty potvrzují existenci strachu, zkuste tedy sama prozkoumat, čeho se v souvislosti s dětmi bojíte. Už jste něco naťukla sama v dotazu. Odkud pochází předobraz toho, že by Vás partner neměl podpořit a že na děti zůstanete sama?

Tyto podvědomé strachy totiž způsobují, že se snů, které si přeje naše hlava raději vzdáme, aniž bychom si to uvědomili. Pokud ovšem zvědomíte tento druh zábran, nemusí už blokovat to, co si přejete.

Přeji Vám odvahu nahlédnout do vlastního nitra a potkat se se svými strachy.

P.S. Zvíře, které Vás v tomto procesu podpoří, je Had. Učí nás proniknout do nejhlubších pater našeho nitra a tam se vypořádat s našimi stinnými stránkami. Pomáhá nám tzv. svléknout se z kůže a začít nanovo.

Zobrazeno: 218 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -