... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Dát vztahu ještě šanci?

5.1.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: calhoon

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: calhoon

Dobrý den,

před měsícem jsem se odstěhovala od přítele, kterého mám stále ráda a dle všeho on mne má také rád. Bohužel neumí dost dobře projevovat svoje city, nevím zda od narození :-), vlivem rodiny či předchozích vztahů. Díky tomu mám občas pocit, že žijeme vedle sebe, nikoliv spolu. Nevím, zda dát vztahu ještě šanci, zkusit vše ještě jednou (několikráte jsme již na toto téma mluvili) nebo zapomenout a jít dál. Nechce se mi vztah zahazovat, ale zároveň se bojím, že změna se nedostaví.

Dobrý den,

karty ukazují, že vztah je kvalitní a má šanci. Byla by škoda jej zahazovat jen kvůli dětinským nenaplněným očekáváním.

Navrhuji, abyste si ujasnila, co Vašeho partnera na úrovni komunikace čekáte, a hlavně, jak si myslíte, že se budete cítit, až to od něj dostanete; s čím si jeho projevy spojujete a co Vám mají na emoční úrovni zajistit.

Pokud jste si našla partnera, který příliš nekomunikuje, znamená to, že i Vy máte své rezervy a pravděpodobně nejste v určitých situacích nebo oblastech příliš čitelná a transparentní. Změna ve vztazích se dostaví pod jednou jedinou podmínkou, a sice, když se začneme měnit my sami, a tím rozhodně nemám na mysli navýšení tlaku nebo vydírání partnera, ale spíše odvaha se otevřít a zapracovat v oblastech, kde Vy sama cítíte, že tak trochu uhýbáte, tajíte nebo se ze strachu přetvařujete.

Přeji Vám hodně štěstí a odvahu začít u sebe.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Veverka. Učí nás větší hravosti při práci i ve vztazích a podporuje uvědomění našeho hravého vnitřního dítěte.

Zobrazeno: 196 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -