... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Je mi strašně smutno

10.1.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: baarel

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: baarel

Milé karty,

v září se se mnou rozešel přítel a mně je strašně smutno (velmi jemně řečeno). Mé zlomené srdce moc bolí, z mojí strany byly city velmi intenzivní. Vím, že čas vše zahojí, přeji mu štěstí... Jaké jsou jeho city vůči mně? Já nikdy nikoho tak hluboce nemilovala. Vztah netrval dlouho. Myslím, že jsme se svým způsobem vzájemně hodně poznamenali - načasování i naše setkání bylo velkým třeskem. Asi je to takhle správně...

Moc děkuji. Dani.

Milá Dani,

nepřísluší nám zasahovat do osobního prostoru třetí osoby a zkoumat její pocity a myšlenky. Proto se k otázce, jaké jsou jeho city k Vám, nebudu vyjadřovat.

Můžete ale prozkoumat své vlastní nitro, kde najdete mnoho odpovědí na Váš aktuální stav. Hluboká láska je bohulibá emoce, pokud ale nastane situace, že se od nás objekt lásky odvrátí, objevuje se výjimečný okamžik, kdy můžeme blíže nahlédnout na opravdovou podstatu tohoto citu.

Karty poukazují na energii citové závislosti, která bývá bohužel často s láskou zaměňována. Zkuste se zamyslet a pojmenovat, po čem konkrétně je Vám smutno, co Vám tak chybí a proč nejste schopna (nebo ochotna) si to dodat sama a jste tak odkázána na „lásku“ někoho dalšího.

Máte pravdu, že takto je to pro tuto chvíli správně. Máte možnost zaměřit se a blíže seznámit s vlastním potenciálem lásky, aniž byste se musela fixovat na vnější zdroj. Každý takovýto objev prohlubuje schopnost milovat sebe i druhé, a to se může projevit v dalším vztahu.

Přeji Vám otevřené srdce a touhu hledat odpovědi v sobě.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Pakůň hřivnatý. Pomáhá nám překonávat výzvy a cítit se bezpečně a uvolněně na své cestě životem.

Zobrazeno: 209 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -