... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Věčná nespokojenost ve vztahu

22.1.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: svetloslav

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: svetloslav

Dobrý den,

prosím, mám zůstat ve stávajícím vztahu, nebo je to má věčná nespokojenost...navíc cítím nějaké tajnosti.

Předem moc děkuji, Iveta

Milá Iveto,

být Vámi, tak dám vztahu ještě šanci, karty jasně ukazují, že problém je na Vaší straně. Nejde o to, se bičovat a zůstat v pro Vás nevyhovujícím partnerství až do konce života, ale než se rozhodnete z něj odejít, měla byste prozkoumat některé své postoje, protože jinak hrozí, že v dalším vztahu se situace bude opakovat.

Karta, která ve výkladu symbolizuje Váš postoj, se jmenuje Morálka. Je to energie chladná, silně moralizující a protěžující vlastní pravdy. Skrze ni jsme dost nekompromisní, vidíme svět černobíle a kriticky hodnotíme, co je dobré a co špatné. Pokud se nacházíme v této energii, tak postrádáme to základní – cit a laskavost. Takováto strategie chování a komunikace má své hluboké opodstatnění, většinou jsme je získali nebo okoukali od přísných a kritických rodičů a v dospělosti slepě věříme, že když budeme striktně rozlišovat dobré a špatné, nebudeme se cítit tak ohroženi a předejdeme případnému zklamání.

Zkuste se zamyslet nad tím, co Vám přináší Vaše věčná nespokojenost a před čím Vás má chránit. Pokud v sobě odhalíte hlubší příčiny, můžete tento vzorec přesvědčení odložit a užít si znovunabytou důvěru v partnera.

Přeji hodně štěstí a otevřené srdce.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Pakůň hřivnatý. Učí nás odvaze být součástí skupiny a důvěře navazovat kontakty.

Zobrazeno: 284 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -