... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Můj přítel mě nemiluje

31.1.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: jackn

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: jackn

Můj přítel, se kterým jsem přes 2 roky, mě nemiluje. Začal za mnou běhat, protože byl zklamaný, jeho platonická láska si tehdy našla jiného. Běhal za mnou a já se zamilovala. Po půl roce se usmířili a pak už mě tolik nepotřeboval. Přesto jsme spolu byli docela šťastní, často prosil, ať od něj neodcházím, když jsem se zlobila, že běhá za ní. Děláme spolu totiž všichni tři v práci. Poslední dva měsíce mu na mně už nezáleží, chodí za mnou míň a míň a je míň ohleduplný. A mě je smutno, mám chuť všechno skončit, hodně jsem mu pomohla, na všechno dobré však zapomněl. Neumím se dívat na to, jak běhá za jinou/jinými. Včera jsem mu řekla, jak mne to mrzí, že mi pořád ubližuje a on že se zamyslí . Přitom, když jsem se sebrala a šla za kamarádem, byl vzteky zelený a ani mě nechtěl vidět po práci a to o tom ještě ráno básnil... Ani mi dnes nenapsal, asi už ho otravuji. Je o 19 let starší a já jsem za idiota. Tolik toužím po někom, kdo by mě také miloval. Cvičím, studuji, chodím mezi lidi, prý jsem atraktivní, chytrá a hodná (dle něj blázen). Nechci odejít z práce, mám to tam moc ráda, dle mínění veřejnosti jsem to tam dost pozvedla, je to moje radost. Oba jsme tam šéfové, on je jediný nade mnou a hodně na něm záleží k čemu mě pustí, všimla jsem si, že na mě občas žárlí (pracovně). Dala bych všechno za lásku, ale už nechci být nemilovaným hadrem. Mám dojem, že už pro mě nemá nic, ani hezký dárek mi nikdy nekoupil. Zato často vozil z cest kamínek, což je občas moc hezký, ale asi to ukazuje na mou cenu. Nebylo by co řešit, ale bez něj nemá můj život cenu. Vím, že jsem hloupá, ale je to tak a já s tím neumím žít. Moc děkuji za Vaši radu.

Dobrý den,

Váš život má větší cenu, že jste ochotna si přiznat. Protože kdybyste si to přiznala, musela byste také převzít odpovědnost za to, že jste dovolila, aby s Vámi bylo zacházeno výše popsaným způsobem. A pokud chcete lásku a být milována, je na čase změnit přístup k sobě. To, jak s Vámi zachází partner je jen odrazem, jak se sebou zacházíte Vy.

Jestliže Vás nechce, nechte ho jít. Proč lpět na partnerovi, který o nás nemá zájem? A věřte mi, můžete bez něj žít velmi lehce, o něj totiž v důsledku vůbec nejde. Jde o to, co si myslíte, že Vám jeho přítomnost dává a že jste přesvědčena, že to jinak získat nemůžete. Tohle není láska, ale závislost malého dítěte.

Je nejvyšší čas, věnovat energii, kterou jste doposud investovala do něj, sobě. Zkuste prozkoumat, co od něj tak moc potřebujete, co Vás v souvislosti s ním naplňuje a pak najděte způsob, jak si stejné pocity přivodit sama, bez vnějšího zdroje. Pokud se budete i nadále přehlížet a čekat, až někdo splní Vaše potřeby, Vaše frustrace a závislost se bude jen stupňovat.

Přeji Vám hodně štěstí a odvahu s láskou se postarat sama o sebe.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Vačice. Přináší emoční výživu a aktivuje mateřskou schopnost pečovat o sebe.

Zobrazeno: 223 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -