... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Začínám vnímat své pocity

1.2.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vasja

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vasja

Dobrý den,

mám dotaz ohledně partnerství. Odešla jsem od manžela i kvůli příteli. Měla jsem od obou nějaká očekávání. Bydlím sama a začínám u sebe vnímat své strachy, pocity, omezení a pracuji na tom, abych vše odstranila. Ráda bych věděla co mě čeká. Vrátím se k manželovi, nebo budu s přítelem, který mi řekl, že jsem ta, na kterou čeká, nebo přijde někdo úplně jiný. Jak to vidí karty.

Děkuji.

Dobrý den,

to, se kterým partnerem v budoucnu budete, v tuto chvíli není důležité. Karty pro Vás mají úplně jiný vzkaz. Zaměřte se na to, v jaké situaci se nyní nacházíte a co prožíváte. Výklad poukazuje na velkou transformaci, která přijde, ať s tím budete souhlasit či nikoliv. Nepříjemné ovšem je, že pokud této energii nevěnujeme dostatek pozornosti či ji dokonce vzdorujeme, bývá proces bolestivější.

Sama jste správně pochopila, že teď je ta správná chvíle na bližší seznámení s vlastním nitrem. Využijte jedinečnou příležitost ulevit si od zarytých vzorců přesvědčení, černobílého vnímání světa, domněnek a očekávání. Seznamte se blíže se strachy, které se objevují. Čím více energie zaměříte na sebe, tím rychlejší proměna. A v pravou chvíli také vyjde najevo, koho po svém boku budete mít.

Přeji hodně štěstí a odvahu potkat se s vlastními stíny.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Bizon. Pomáhá nám zpomalit, vrátit se do přítomnosti a spojit se s rytmy Země.

Zobrazeno: 203 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. prosince 2018 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince - TICHO

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

12.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -