... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Bolest na srdci

27.2.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: any

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: any

Dobrý den.

Před třemi lety jsem ze svého života dobrovolným rozhodnutím vymazala osobu, na které mi velmi záleželo a záleží, byť jsem to tak tehdy neviděla, možná asi nechtěla vidět. Od té doby se mi nedařilo v osobním životě, na danou osobu jsem neustále myslela. Náš vztah možná nebyl idylický, ale byl hluboký a city vážné. Poslední rok a půl byl asi nejhorší, v rodině došlo k několika tragédiím a uzdravovala jsem se ze vztahu s psychicky narušenou osobou. Osoba, kterou jsem před třemi lety ze života vymazala, se mi do něj znovu vrátila, rány se zjitřily, od té doby se mi vrací tupá bolest na hrudníku, cítím křeč na srdečním svalu. Zajímá mě, proč k tomu došlo zrovna v této chvíli, a zda to bude mít nějaký vliv na budoucí události? Nevím přesně, jak otázku zformulovat.

Děkuji za odpověď, a mějte se krásně. Kessinka

Milá Kessinko,

nic není náhoda a karty ukazují, že vaše opětovné setkání pro Vás má hlubší význam. Zkuste prozkoumat, jaké předsudky, černobílé vnímání reality a zaručené pravdy Vám sedí na srdci a čeho se týkají. Není jisté, zda i spolu zůstanete v kontaktu, nicméně karty jasně ukazují, že pokud nezměníte svůj přístup, bude se historie opakovat.

Smyslem celé lekce je seznámit se a nacítit na téma respektu a svobody ve vztahu a k sobě - zda jste schopna být v těžkých chvílích sama sobě laskavým přítelem a zda jste otevřená jinakosti druhých nebo je striktně usměrňujete, aby vyhovovali Vašim představám. Dále zkuste vnímat, jak moc jde Vaše hlava proti srdci a jaké by byly volby srdcem, kdyby Vás neovládal strach.

Přeji Vám mnoho štěstí a odvahu dát před předsudky přednost srdci.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Holubice. Zklidňuje mysl, pomáhá prožít pocit míru, klidu, tichosti a přítomného okamžiku.

Zobrazeno: 286 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -