... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Nelehko se mi žije

5.3.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Haninas

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Haninas

Dobrý den,

každý vztah mi přinesl vážné důsledky. První - alkoholik, exekuce, dražba. Druhý - porno, hospoda, automaty. Třetí - psychicky nemocná, soudy, udání. Mívám strach, jak to zvládnu, zda nepřijdeme o dům, tím i domov, jsem na vše sama. Dlouhotrvající stres. Ten muž chce vrátit, co dal. Lásku jsem ještě nezažila. Jsou to boje o moc, ponižování silné ženy.

Nevím, proč tolik ran osudu, a když se ptám na budoucnost, odpovědi se různí. Vím, že jen kolik dovolím a lituji, že jsem toho muže do zivota vpustila. Nelehko se mi žije.

Dobrý den,

to jsou závažná témata. Bohužel je pravdou, že pokud dlouhodobě přehlížíme určité indicie ve svém životě, např. ohledně sebeúcty, respektu či laskavosti vůči sobě, pak nám Existence posílá příležitosti, jak si uvědomit, že je něco špatně.

Pro začátek si sama pro sebe zkuste pojmenovat, co mají jednotliví partneři společného. Povahové rysy, které z tohoto zamyšlení vyplynou, totiž máte taky. Čím více jsou tyto aspekty popřeny, tím razantněji prosakují do reality. Pamatujte, že věci se Vám nedějí, protože máte smůlu na chlapy nebo proto, že svět je špatný. Co v sobě nosíte, to dostáváte. Těžko zažívat lásku, když jí pro sebe máte tak málo. Těžko chtít respekt a úctu, když je k sobě necítíte. Vztahy nám vždy čitelně zprostředkovávají, jaký vztah máme ve skutečnosti sami k sobě.

Všechny okolnosti jasně ukazují, že cestou ven z bludného kruhu je zásadní změna postoje k sobě samé. První krok je přijetí. Přijetí toho, že to tak máte, přijetí, že na tomhle šíleném životním scénáři taky spolupracujete, že nejste nahodilou obětí. Pokud budete ochotna upřímně akceptovat tuto variantu, otevíráte se možnosti, že se situacemi konečně můžete něco dělat, že je máte ve svých rukou. Pokud se začnete vnímat s respektem, pak se o sebe také můžete opřít.

Přeji Vám z celého srdce, abyste měla odvahu nahlédnout do vlastního nitra.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Holubice. Pomáhá nám od velkého napětí a stresu, léčí konflikty s druhými a učí nás, jak si zjednodušit život. Zklidňuje mysl a prohlubuje prožitek klidu, ticha a míru.

Zobrazeno: 282 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -