... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Mám se poohlédnout po nové práci?

6.3.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: popolka

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: popolka

Dobrý den,

prosím můj dotaz se týká mé práce. Mám zůstávat příští školní rok ještě ve své stávající práci? Mám to tam ráda, ale není jistota mého postupu. Mám možnost si polepšit, ale samozřejmě to ještě není jisté. Vše se teprve bude rozhodovat. Nebo se už mám poohlížet po nové, protože nyní je čas, abych měla možnosti na další školní rok?

Díky moc a přeju pěkný den, Petra

Milá Petro,

rozhodnutí za Vás neudělám, ale pokusím se nastínit, co za informace jsou pro Vás ukryty v situace, ve které se nacházíte.

Karty varují, abyste neudělala stejnou chybu. V tomto případě se ovšem nejedná o volbu zůstat či odejít, ale o chybu ve smyslu volby ze strachu. Dobře zvažte, jaké jsou opravdové důvody pro to zůstat ve stávající práci a pro to odejít, a především, jaké jsou argumenty pramenící ze strachu.

Všechny odpovědi jsou ukryty ve Vašem nitru, Vy si budujete svůj život, proto se ptejte sama sebe, co byste udělala, kdybyste neměla strach. Nespoléhejte se na vnější okolnosti, Vaše nitro Vás povede lépe. A na závěr, pamatujte, že nejsou špatné volby. Jsou jen výsledky, které nekorespondují s naším očekáváním. V každé variantě, kterou vybíráme, je pro nás ukryt dar.

Přeji odvahu důvěřovat sama sobě a podle toho se i rozhodovat.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Vydra. Pomáhá nám najít v sobě hravé dítě a při řešení závažných situací nás udržuje v lehkosti a nadhledu. Léčí chronické obavy.

Zobrazeno: 244 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. února 2019 - POCHOPENÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
20. února 2019 - IZOLACE

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
18. února 2019 - PŘIJÍMÁNÍ

18.2.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -