... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Co mám ze sebe vytáhnout?

9.3.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax 2

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax 2

Dobrý den,

dlouhodobě cítím, že balancuji na hraně. Odstěhovala jsem se od manžela, čeká nás rozvod, nemám práci, ani nevím, co umím a chci dělat, nevím si rady ani se sebou. Navenek to vidět nejde, vypadám, že mám jasno a směřuji za svými sny, autopilota zapínám, ale uvnitř prožívám peklo. Muže střídavě nenávidím a "miluji", s jedním se scházím a taky nevím, co chci. Už mi bylo přáteli doporučeno navštívit psychologa. A přestávám se tomu bránit... co mám ze sebe vytáhnout, abych se už přestala cyklit a jen o všem mluvit? Čím se živit, s kým žít? Jak žít? Nejsem už nejmladší...:-) Děkuji.

Dobrý den,

karty ukazují, že Vaše mysl je hodně zatížena projekcemi, iluzemi, planými očekáváními a různými vzorci přesvědčení. Toto nastavení velmi zatěžuje vnímání a ze života se stává jedno velké slzavé údolí, ve kterém se nic nedaří podle našich představ.

Pro začátek zkuste vnímat vlastní myšlenkové pochody - co všechno v duchu komentujete, co hodnotíte jako dobré a špatné, co očekáváte a jak se následně cítíte, když očekávání není naplněno. Všechno tohle pohlcuje citlivost, která umožnuje napojit se na kvality a naše hluboké touhy a místo toho nás udržuje v hlavě, kde jen generujeme další a další nesmyslné koncepty.

Dalším tématem, které stojí za zmínku, je potřeba (sebe)kontroly. Ta vždy pramení ze strachu a paralyzuje naši spontánnost a živost. Pokud potřebujeme mít své emoce a celý život pod kontrolou, tak ve skutečnosti nedůvěřujeme - ani sobě, ani životu a Existenci.

Pokud chcete vystoupit z kruhu, je potřeba se zaměřit na tyto své mechanismy a začít prozkoumávat, proč jsou pro Vás tak důležité a před čím Vás chrání. S každým jednotlivým poznáním můžete odložit kousek projekce a přesvědčení a obnovit tak napojení se na vlastní nitro, kde naleznete odpovědi na Vaše otázky.

Přeji Vám odvahu odložit to, co Vám již neslouží a s důvěrou se ponořit do svého nitra.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Deňka. Učí nás, jak se spojit se svým vnitřním dítětem a prožívat život jako radostnou hru.

Zobrazeno: 294 ×diskuze (2)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. února 2019 - POCHOPENÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
20. února 2019 - IZOLACE

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
18. února 2019 - PŘIJÍMÁNÍ

18.2.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -