... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Sen, který se vrací

15.3.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Darina

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Darina

Dobrý den,

prosím, měla bych dotaz. Dost často se mi zdá o bývalém příteli, teď, když už ho v hlavě nemám tolik jako dříve a začínáme si rozumět s manželem, nevím, co ty sny znamenají. Dnes se mi zdálo, že mi volal (přitom na mne kontakt dávno nemá) a že mi řekl: jdu s tou mojí na ples, pak si zavoláme, ju? U toho hovoru byla má rodina, ale nevím, zda to slyšeli... Chtěla bych vědět, co to znamená pro mne, myslela jsem, že je vše vyjasněné a že už budu mít klid.

Děkuji a přejí hezky den, Simona

Milá Simono,

nejsem expert na sny, nicméně se pokusím nabídnout určitý vhled. Sny se málokdy týkají postav, které se ve snu objevují. Navrhuji, abyste zkusila prozkoumat, co Vám Váš bývalý přítel symbolizuje, jakou kvalitu s ním máte spojenou. Nejde o něj, ale o pocit, který s ním máte spojený.

Situace se většinou mění, pokud si dovolíme zvědomit a prožít emoce hluboko uložené v našem podvědomí. Pokud se nějakému pocitu vyhýbáte, nebo jste jej potlačila, vždy si najde cestu, jak na sebe upozornit. A každý z nás reaguje na jiný „kanál“, kterým přicházejí informace o tom, na co máme nahlédnout. Pro někoho to jsou vztahy, pro jiného tělesné symptomy, nebo sny.

Přeji hodně štěstí a odvahu nahlédnout do sebe.

Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Lachtan. Učí nás, jak snadno proplouvat životem i svými emocemi. Pomáhá nám vyvinout úsilí a pak nechat věci přirozeně se vyvíjet bez dalšího zasahování.

Zobrazeno: 328 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -