... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Změna v manželství

9.4.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: calhoon

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: calhoon

Dobrý den,

prosím o nahlédnutí na moji situaci v manželství. 45 roků se manžel choval cholericky, rodina ho často mívala "plné zuby". Nyní cca dva mesíce je jako vyměněný, nenadává, nezuří, bojím se uvěřit, že bude doma již stále klid. Začíná se chovat jako "normální" člověk a když se nadechne k výkřiku, okamžitě se zarazí. Jsem z toho normálně zmatená.

Moc Vám děkuji za odpověď. Jana

Milá Jano,

Váš zmatek zmizí, až odložíte očekávání a začnete situaci brát takovou, jaká aktuálně je. Nepřísluší nám vstupovat do osobního prostoru třetí osoby a pátrat po důvodech chování. Berte to tak, že i Váš muž má svůj vnitřní svět a že možná dozrál k určitému uvědomění, což se odrazilo na jeho chování.

Karty ukazují, že emoční výbuchy zcela nezmizí, ale budou jiné povahy – více autentické a založené na vnitřní pravdě, což může vést k dalším kvalitativním změnám ve vztahu. Navrhuji, abyste se pokusila akceptovat situaci takovou, jaká je nyní, bez neustálého srovnávání a hodnocení a abyste pozornost zaměřila spíše na sebe, zda a jak jste schopna na novou situaci reagovat.

Přeji hodně štěstí a otevřené srdce.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v této situaci, je Drozd. Tento drobný ptáček je symbolem mateřskosti sama k sobě a poslem jara, naděje a štěstí v nás samých. Pomáhá uzemňovat to, co je v životě nové.

Zobrazeno: 239 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -