... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Dojdeme k rovnocenné lásce?

17.5.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: mr.kite

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: mr.kite

Dobrý den,

je mi 50 let. Byla jsem sama 15 let a teď mám dva měsíce přítele, máme společné datum a měsíc narození, oba dva máme co uzdravovat, máme toho za sebou hodně v životě, ale nejsem si jistá, zda někdy dojdem oba k rovnocenné lásce přes všechnu rozdílnost, kterou vidím už teď.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den.

Užívejte toho, co vztah aktuálně přináší. Kdybychom se rozhodovali podle toho, zda vztahy vyjdou podle našich představ, pravděpodobně bychom zůstali sami a lidstvo by vymřelo.

Dovolte si být ve vztahu přítomná a otevřená, aniž byste měla záruky či věděla, jak dopadne. Karty poukazují na určité přešlapování na místě a váhavost, která se na první pohled jeví jako oprávněná a logická, ale ve skutečnosti Vám brání užít si vztah naplno. Zkuste se zaměřit na to, jak byste se ve vztahu cítila, kdybyste na chvíli odstranila podmínku rovnocenné lásky.

Poznáte, až se vztah naplní. Do té doby máte dvě možnosti: buď si jej užít se vším, co přináší a skrze něj se lépe poznat, nebo jej promarnit spekulacemi o tom, zda budou Vaše představy o rovnocenné lásce naplněny.

Přeji hodně štěstí a odvahu být ve vztahu naplno.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Havran. Toto silné šamanské zvíře nám pomáhá zorientovat se v tom, co je aktuální a skutečné a rozeznat iluze v našem životě.

Zobrazeno: 162 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. února 2019 - POCHOPENÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
20. února 2019 - IZOLACE

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
18. února 2019 - PŘIJÍMÁNÍ

18.2.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -