... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Nezklamu se?

15.10.2018|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: popolka

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: popolka

Dobrý den,

přemýšlím, zda ponechat rodinu ve stávajícím stavu, nebo od manžela odejít...děti ho milují, já bych chtěla žít jinak....nezklamu se?

Dobrý den,

ano, pravděpodobně zklamaná budete, a je vlastně jedno, kterou z cest si vyberete. Protože Váš pocit zklamání nesouvisí s výsledkem, ale s Vaším nitrem, kde jsou podmínky a očekávání nastaveny tak, že vždy se ke zklamání najde důvod.

Ústředním tématem výkladu je totiž osobní odpovědnost za důsledky činů, které děláme. Ať si vyberete jakoukoliv variantu, může přinést zklamání. A to ne proto, že byste špatně zvolila, ale protože se výsledek neslučuje s Vaším očekáváním. Je jen na Vás, zda se k situaci postavíte dospěle a přijmete i díl toho nepohodlného, co Vaše volba přináší, nebo zda se zaseknete v roli dítěte, které fňuká, že takhle to ale nemyslelo a chce vrátit čas.

Spíše než řešit, zda zůstat nebo odejít, zkuste se zaměřit na Vašeho vnitřního kritika, který si v každé situaci najde to „špatné“ a na to pak máte tendenci se zaměřovat a následně upadat do oběti. Pokud tento dětský mechanismus blíže neprozkoumáte, ať v životě uděláte cokoliv, budete zklamaná.

Přeji Vám hodně štěstí a odvahu nahlédnout do svých stínů.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Žirafa. Inspiruje nás, jak na svůj život nahlížet z vyšší uzemněné perspektivy. Přináší nám do života nadhled a konstruktivní kritiku, která umožňuje změny.

Zobrazeno: 119 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -