... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Co mne drží na starém bydlišti?

24.4.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: slave

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: slave

Dobrý den,

co si mám uvědomit, doučit se nebo prožít ve starém bydlišti (co mne zde drží)? Syn se svojí manželkou opravili dvougenerační dům a chtějí abych se k nim nastěhovala, protože jsem sama a v podnájmu. Jako rodina bychom si byli blíž, vzájemně si víc pomáhali, mohla bych užívat zahradu, častěji pohlídat vnoučka. Plánujeme moje stěhování již od listopadu 2018 a stále jsem se nepřesunula.

Děkuji, Hana

Milá Hano,

vypadá to, že Vás nedrží vůbec nic, tedy kromě sebe samé. Můžete se odstěhovat kdykoliv si to dovolíte. Centrální karta ve výkladu symbolizuje štěstí a zejména náš přístup k němu; klade základní otázku se štěstím související, a sice za jakých podmínek si ho dovolím prožít??

Prostě začněte. Začněte balit, začněte se hýbat z místa, začněte zařizovat. Až se rozhýbete, pak se možná objeví další indicie, které si máte uvědomit. Ale rozhodně to není tak, že až něco doprožijete, pak se můžete odstěhovat. Dokud nezačnete realizovat stěhování, nic nevyjde najevo. Chce to vynaložit energii a rozhýbat to, v čem setrváváte. Pohyb přinese odpovědi.

Přeji Vám dostatek krabic na balení a hodně štěstí, kontaktu a radosti v novém bydlišti.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Gazela. Přináší pocit jistoty ve světě a ve vnímání vlastní zranitelnosti. Pomáhá rozhýbat naši strnulou osobnost a pohybovat se ve světě jemným a sebevědomým způsobem.

Zobrazeno: 46 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -