... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Jsem na rozcestí

25.4.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Machaceke

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Machaceke

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaké srovnání tarotových karet a karet Osho Zen tarotu, případně, kde jej najdu.

A ještě prosím, jsem na rozcestí. Mám tento rok před sebou naplánovaných 5 týdnů seminářů (1 v dubnu, 2 v červenci a 3 v listopadu s Karaimi, a pak ještě 1 třídenní v dubnu překrývající se s prvním seminářem s Kariami, 2 v červenci a 3 v září s Brandon Bay - the Journey). Zároveň mám téměř tříletou dcerku. Moje velké dilema je, že si nemyslím, že všech těchto 6 seminářů beze mne dcerka zvládne, a také je tu finanční stránka. Takže musím některé ze seminářů přesunout na příští rok a nedokážu se rozhodnout, které z nich jsou tento rok důležitější pro můj růst a moje osvobození se od bloků.

Za pomoc nesmírně děkuji.

S láskou V.

Milá V.,

pokud vím, tak v knize Osho Zen Tarot – Hra života https://www.knihydobrovsky.cz/tarot-v-duchu-zenu-627347 je na konci tzv. převodová tabulka, kde je srovnání názvů Osho Zen Tarotu, Rider-Whaite Tarotu a Crowelyho Tarotu. Významy jednotlivých karet Osho Zen Tarotu jsou pak popsány v této knize a v příručce, která je součástí tarotového balíčku Osho Zen Tarotu, případně se dají vygooglovat na internetu.

Co se týče Vašeho dotazu: popravdě, je jedno, co si vyberete. O nic nepřijdete a nemine Vás to, co je pro Vás připraveno. Ať zvolíte jednu či druhou formu seberozvoje, dostanete přesně to, co potřebujete. Pokaždé sice možná jinou formou, ale pokud Vy sama jste připravena a odhodlána nahlédnout dovnitř a potkat se s Pravdou a svou neléčenou bolestí, je jedno jaký směr zvolíte.

To, co je třeba ve Vašem případě podpořit je důvěra. Jestliže vývoj není podle Vašich představ, změňte představy a přestaňte tlačit na proces samotný. Práce na sobě má své osobité tempo a někdy potřebujeme zvolnit, aby se stihlo nachystat všechno pro naše další léčení. Prostě si vyberte a mějte odvahu důvěřovat, že to jde ve Váš prospěch. Protože ono jde.

Přeji odvahu důvěřovat a radost ze sebeobjevování.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Puma. Přináší silnou oporu při realizaci vlastních snů a vizí a pomáhá nám, abychom zůstali pravdiví vůči sobě samým bez ohledu na různé zmatky a změny.

Zobrazeno: 56 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -