... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Problém s okem

3.5.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vladana11

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vladana11

Dobrý den, paní Samandro, moc děkuji za Vaše denní výklady, velmi mi pomáhají. A vše, co děláte.

Ráda bych se Vás zeptala ohledně svého dlouhodobého problému s pravým okem. Od doby, co jsem začala užívat květové esence, začala jsem s ním mít potíže, nejprve ječné zrno, které se stále vracelo a pak to přešlo v chronický zánět rohovky, na který mi nezabírají žádné kapky a masti od očního lékaře. Vypozorovala jsem, že se mi oko pokaždé zhorší stresem a vyčerpáním, které už delší dobu cítím, a taky když moc nasávám energie a emoce druhých lidí nebo když svítí sluníčko a další vlivy ( třeba umělé světlo). Mám pocit, že esence "vytáhly" tenkrát něco, co jsem možná do té doby nějak potlačovala a že mi to oko něco chce říct. Úplně tomu ale nerozumím. Vím, že se říká podle psychosomatiky, že problémy s očima člověku říkají, že něco nechce vidět. Prosím, bylo by možné poprosit o náhled do tohoto skrze karty? Moc děkuji.

Další můj dotaz se týká mých dvou kamarádek, u nichž cítím, jako bych je znala už dlouho předtím. Měla jsem z nich vždy strach, ale zároveň mě to k nim moc táhlo. Teď s nimi cítím velkou blízkost a souznění, uvolnění, radost, hloubku, jakoby ze mě opadala část masek... ale zároveň obrovský strach z loučení a změn. Velmi by mi pomohl vhled do této situace.

Omlouvám se za dva dotazy.

Moc děkuji předem a přeji Vám krásné slunečné dny.

T.

Milá T.,

Vaše dotazy přesahují kapacitu této poradny, nicméně se pokusím zabít dvě mouchy jednou ranou :)

Téma stresu a vyčerpání má o hodně hlubší souvislosti než jen to, že toho máme moc a nestíháme. Je potřeba se zaměřit na to, proč dovolíte nechat zajít věci tak daleko, před čím Vás má tak extrémní výdej energie chránit. Stejnou otázku si položte v souvislosti s nasáváním emocí od druhých.

Dále karty hodně poukazují na téma vnitřního kritika, kterému není nic dost dobré a který potřebuje beze zbytku naplnit plány a mety. Vnitřní kritik prahne po dokonalosti, protože si myslí, že jen tak bude konečně přijat okolím a autoritami. Chybí mu odevzdání spojené s důvěrou a odvaha být autentický a riskovat.

Jakýkoliv zdravotní problém na fyzické rovině značí, že jsme něco opravdu dlouho přehlíželi, a proto se obrňte trpělivostí. Nejde ani tak o zdravotní potíže, jako o témata, která s nimi souvisí. Jsou Vaší celoživotní prací a výzvou.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Mýval. Pomáhá nám odkrýt skryté aspekty naší osobnosti. Odhaluje pravdu a opravdové motivace našeho jednání.

Zobrazeno: 70 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. července 2019 - STRES

včera

Osho Zen karta na každý den:
18. července 2019 - PRŮLOM

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
17. července 2019 - SAMOTA

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -