... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Cítím silné volání po změně

9.5.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vasja

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vasja

Dobrý den,

už dlhšie stojím na jednom mieste, čo sa týka práce. Nemám ju, hľadám si novú (v starej som dala výpoveď kvôli zlým podmienkam 24 hodinové služby, z ktorych sa mi velmi zhorsili bolesti chrbta), bývam pri rodičoch...som v napätí. Niečo ma vnútorne zožiera, neverím si. Cítim silné volanie po zmene...čo ma volá? Kde sa môžem realizovať? Aká práca je pre mňa vhodná?

Dobrý den.

To, co ve Vás volá po změně, není ani tak změna práce či profese, ale změna přístupu sama k sobě. Žádná práce není všespásná a nenasytí nás dlouhodobě spokojeností, pokud jsme nebyli spokojeni už předtím. Nadiktovat Vám profese, které by Vás uspokojily, by byl trestuhodný čin a Vy byste se vymanila z převzetí odpovědnosti za své štěstí.

Téma výkladu a celé momentální situace definuje karta Samota. Neznamená, že na to jste sama, neznamená ani že se budete cítit opuštěná do konce života. Ale nabádá, abyste vešla do hlubšího kontaktu se sebou a začala prozkoumávat svoje zákoutí. Ve Vás jsou všechny odpovědi a jen Vy je můžete odhalit. Vyobrazený poustevník nám připomíná, že pokud kolem nás nikdo není, pak nezbývá než se spolehnout na vlastní lucerničku, která nám bude svítit na cestu.

Než aby Vám někdo naservíroval ideální povolání, ptejte se sama sebe, co Vás těší, co ve Vás vyvolává příjemný pocit, za co byste chtěla dostávat peníze. Nehledejte profesi, ale držte se příjemných pocitů v souvislosti s výběrem povolání. Jste spíše pomáhající typ, nebo vás baví práce rukama? Raději přemýšlíte nebo vytváříte? Jen Vy víte, co Vám dělá radost. Začít v sobě zkoumat tyhle věci má samozřejmě svá úskalí – začnete prožívat, začnete si uvědomovat, co žijete a jak se sebou zacházíte, a budete za to muset převzít odpovědnost, protože už dávno nejste malé dítě. A to je někdy nepříjemné. Ale dokud to nezačnete dělat, tak se nepohnete z místa a budete odkázaná na to, co Vám kdo určí a doporučí.

Přeji Vám hodně štěstí a odvahu hledat štěstí a spokojenost v sobě.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Kolibřík. Posiluje v nás pocity radosti a lehkosti a oslavy daru bytí naživu. Přináší odvahu v časech, kdy čelíme emocionálním výzvám a přináší podporu pro vyrovnání se s nevyřešenými záležitostmi minulosti.

Zobrazeno: 43 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. července 2019 - STRES

včera

Osho Zen karta na každý den:
18. července 2019 - PRŮLOM

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
17. července 2019 - SAMOTA

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -