... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Musím se hnout z místa

10.5.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Abby

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Abby

Milá Samandro,

prosím Vás o radu ohledně svého pracovního života. Stále mi do života přichází práce, které mě ničí. Poslední čtyři roky neustále měním zaměstnání se snahou nalézt to, které mě bude bavit. Kde se budu cítit dobře. Vím, že je to o mně. Poslední dobou jsem hodně změnila své nastavení. Proto jsem myslela, že s nástupem do nové práce to teď bude jiné. Nicméně po pár dnech vím, že tohle nejde. Že jsem si opět vybrala stejný typ práce, co dřív (doposud jsem pracovala v nadnárodních společnostech) . Ale už to nemám zapotřebí. Už vím, že to nejsem já. Že takto pracovat nemůžu. Chybí mi blízkost lidí, osobní přístup. Nicméně je tu nejistota, kam dál. Nevím, jaký mám udělat další krok. Uvažuji o stěhování z města, kde už žiji dlouho. Ale nevím kam. Zároveň je mi jasné, že se musím hnout z místa. Jinak mě to zabije. Ale kam? A naleznu nové zaměstnání? A jaké hledat? Uz se nechci ničit.

Moc Vám děkuji za radu ohledně této situace a přeji Vám krásné dny. Janka

Milá Janko,

je naprosto klíčové, se místo úprku, naopak na chvíli zastavit a prozkoumat, co se ve Vás doopravdy děje. Nepochybuji, že jste udělala kus práce, a právě teď je ta nejvhodnější chvíle ji zúročit. Pokud jste si vybrala zase ty stejné pracovní podmínky, jsou pro Vás velmi důležité a plné indicií. Zkuste se oprostit od pocitu oběti, že to nezvládnete a musíte odejít, a naopak více otevřete oči a srdce. Co konkrétně je tak k nevydržení a jaké emoce to ve Vás vyvolává? Co Vám má nasytit blízkost a osobní přístup? Připomíná Vám to něco z dětství? Takováto nepohodlná situace je dar z nebes, je to vodítko, jak se dostat do vlastního podvědomí a osvobodit zapouzdřené příběhy, které ve Vás sedí jako žába na prameni a nedovolují radosti svobodně proudit.

Jestliže nevíte co a jak, pak ještě nenastal ten správný čas pro pohyb. Dovolte si chvíli setrvat na místě a využít svých zkušeností k tomu, abyste nahlížela na celou situaci s odstupem. Zkoumejte své mechanismy a to, co je Vám nepříjemné tak, že před tím chcete utéct. Potkejte se se svými strachy a obejměte je. Až zvědomíte hluboko uložená přesvědčení, situace se rozhýbe sama a objeví se směr, kterým se vydat.

Přeji Vám hodně štěstí a odvahu potkat se s tím, co ve Vás volá po kontaktu.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Čmelák. Vyživuje v nás pocit síly, nepřemožitelnosti a naprosté důvěry ve vlastní schopnosti. Pomáhá nám realizovat to, co se ostatním může zdát nemožné.

Zobrazeno: 54 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. října 2019 - NIC

včera

Osho Zen karta na každý den:
17. října 2019 - ZPOMALENÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. října 2019 - PŘÁTELSTVÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -