... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Setkání s bývalou láskou

20.5.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: petrklic

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: petrklic

Hezký den,

po 11 letech odloučení jsem se setkala s bývalou láskou. Nic mezi námi není, protože oba máme své rodiny, ale cítím, že nás to k sobě táhne a cítím, že jsme si něco neukončili. Když se potkáme, mluví spolu spíše naše oči a úsměv než nějaká slova. Můžete mi, prosím, naznačit, co se to mezi námi děje? Jestli mezi námi něco je, nebo si jen něco nalhávám?

Moc Vám děkuji. Hezký den.

Dobrý den,

karty ukazují, že tah z Vaší strany je o dost výraznější. Možná nejde ani tak o to, že jste si něco neukončili, jako spíše o to, že Vy v sobě nemáte něco ošetřeno a to se v určité energetické konstelaci aktivuje (koneckonců to je taky hnací důvod proč vcházíme do vztahů a bláhově to nazýváme zamilováním nebo dokonce láskou).

Zkuste se ponořit hlouběji do sebe a prozkoumat, co ve Vás kontakt s tímto mužem spouští, po čem se Vám stýská, co jeho přítomnost aktivujte a Vy si to jinak neumíte poskytnout sama. Toto setkání rozhodně není náhodné, ale spíše než osudové bych jej nazvala léčivým. Skrze tohoto muže můžete nahlédnout do sebe, on je zprostředkovatelem, ne cílem. Z Vaší strany směrem k němu je tlačení na pilu, určité srovnávání a touha po dokonalosti. Možná Vám něco připomíná, ale rozhodně tu není proto, aby Vám to také poskytl. To je Vaším úkolem. Ukazuje na část Vás, která trádá a kterou Vy si nechcete naplnit a myslíte si, že by to měl učinit někdo jiný. A to je velmi dětský přístup.

Přeji Vám, abyste tuto příležitost maximálně využila ke svému léčení.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Losos. Pomáhá nám najít duchovní smysl a význam našeho života. Provází nás při vytrvalém pohybu vpřed vstříc našemu osudu a udržuje důvěru v to, co nás čeká v neznámu.

Zobrazeno: 60 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -