... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Chybí mi inspirace

1.7.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vlastrez

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: vlastrez

Krásný den Samandro,

prosím o odpověď. Procházela jsem teď silnou transformací, kdy jsem přijímala vlastní temnotu a hodně se mi toho čistilo. Vlastně hlavně ztráty z minulých let, úmrtí otce, odchod z jedné práce, ztráta partnera, spolupráci na projektu atd. Pracuji jako terapeutka, a teď částečně i v obchodě s krystaly. V obchodě však nejsem šťastná, i když je to v obchodě s krystaly, které mám ráda. Chybí mi inspirace, pocit svobody (souvisí i s bydlením), nejde mi tvořit jak bych chtěla, a co se týká terapií, cítím potřebu nové seberealizace v tomto směru, tak aby mě to bavilo. Některé terapie jsem přestala dělat, a vlastně o ně není teď zájem. Celkově teď vnímám hlavně přijetí zodpovědnosti za svůj život a taky to, že jsem měla o sebe strach. Včera jsem se rozhodla z obchodu odejít. Mým záměrem je podnikat právě v oblasti osobního a spiritualniho rozvoje, konzultace, psaní knih, kresba obrazů, přednášky atd. 2. 7. mám narozeniny, zřejmě to souvisí i vibračně.

Děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den,

z Vašeho dotazu není úplně patrná otázka, na kterou chcete odpověď, nicméně se pokusím poskytnout nějaký vhled.

Karty ukazují, že ještě je co dočišťovat, resp. propouštět. Inspirace, vedení a prostor chybí, když jsme zahlceni věcmi a energiemi, které nejsme ochotni pustit. Téma výkladu hodně poukazuje na energii lpění a zadržování. Vlečete s sebou staré příběhy a ty sedí jako žába na prameni. Všechno, co neskončilo podle našich představ nechceme propustit a spoléháme na to, že se ještě objeví příležitost, jak to uzavřít jinak. Ať už Vás v životě provází cokoliv, má to u Vás své místo, jakýkoliv boj, nesouhlas, potřeba, aby to mělo jinou podobu, zadržuje plynutí, inspiraci a tvořivost.

Pozor také na to, s jakou energií se pouštíte do nových projektů. Z výkladu vystupuje kontrola, a tudíž i potřeba, aby věci šly přesně podle Vašich představ (opět). Bylo by dobré nahlédnout na strachy spojené s tím, když se věci neodehrávají podle Vašich představ a vůbec na téma důvěry. Inspirace přijde pouze do systému, který je uvolněný a průchozí, ne pokud je stažený strachem a stresem.

Přeji Vám, abyste vešla do kontaktu se stíny, které Vám brání žít život autenticky.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Delfín. Je velkým učitelem hravosti, potěšení a bezpodmínečné lásky. Pomáhá nám prohloubit soucit se sebou i s druhými a zlepšit komunikační schopnosti (zejména vůči sobě).

Všechno nejlepší k narozeninám!

Zobrazeno: 46 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. října 2019 - NIC

včera

Osho Zen karta na každý den:
17. října 2019 - ZPOMALENÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. října 2019 - PŘÁTELSTVÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -