... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Když vztah přerůstá přes hlavu

16.7.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Chipmunk

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Chipmunk

Vážená Samandro,

potřebovala bych prosím poradit s mou momentální životní situací. Je tomu skoro půl roku, co jsem se úplně bezhlavě zamilovala a vše bylo naprosto dokonalé, než přišel zvrat, a to v podobě smrti bratra mého partnera a od té doby se vše kazí.

Začalo to tím, že jsme se měli sestěhovávat dohromady, ale nestalo se tak. Potom jsme měli problémy kvůli dluhům bratra mého partnera, zradili nás všichni možní přátelé a teď se přišlo na to, že je partner vážně nemocný. Do toho máme problémy s bydlením, protože pořád mluví o tom, jak se mnou chce bydlet, založit rodinu a podobně, ale nic se neděje. Cokoli mi slíbí, tak nesplní a já si nejsem úplně jistá, jestli mě opravdu miluje tak jak říká a jestli mi říká pravdu a nic mi netají, protože okolní situace tomu tak nesvěčuje. Opravdu mě miluje a chce se mnou být, jen je vyplašený ze všeho co se stalo, nebo tomu tak není a opravdu mě tahá za nos, tak jak si všichni v mém okolí myslí?

Moc Vám děkuji za pomoc. Krásný den.

S pozdravem, Lucka

Milá Lucko,

vztah opravdu nestojí na dobrých základech, a proto být Vámi jsem velmi obezřetná, zda jí do společných projektů. Pravda je, že Váš partner na tom není zrovna nejlépe, ale to se může přihodit každému. Otázka ale zní, jak se postaví k různým životním událostem. A podle karet, ne zrovna dospěle - kdykoliv se objeví problém, tak vycouvá, nebo ho popře, případně bude hledat viníka kolem sebe. Je tu velká neochota a možná i neschopnost převzít odpovědnost za určité situace a zdravě je řešit. Nemusí jít primárně o úmysl škodit Vám, ale ve výsledku poškozena budete.

Zkuste na chvíli poodstoupit od své zamilovanosti a jen sledujte, co se ve vztahu děje doopravdy a zkuste si opravdu upřímně odpovědět na otázku, zda je hodno Vaší sebeúcty doprošování se o společnou budoucnost. Nejde totiž o to se s ním rozejít, protože to vyšlo v kartách (pak byste zbytečně propásla jednu cennou lekci), ale uvědomit si, kde je Váš díl odpovědnosti za vzniklou situaci a kde jsou, resp. nejsou Vaše hranice a co si pro chvilkovou pozornost od partnera necháte všechno líbit.

Přeji Vám odvahu vidět pravdu a především Sebe.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Tchoř. Učí nás chránit se, stanovit druhým jasné hranice a skoncovat s tím, co nás ohrožuje.

Zobrazeno: 54 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2019 - TOTÁLNOST

včera

Osho Zen karta na každý den:
11. prosince 2019 - TOTÁLNOST

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: Domovní zvonek
Včera: -