... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Proč nerozumím sama sobě?

4.9.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor:  Vasja

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Vasja

Dobrý den,

prosím vás o odpověď na otázku, proč nerozumím sama sobě? Jsem poslední dobou jaksi mimo, nerozumím si, pořád mám myšlenky na něco, co není a nevím proč. Stále dokola a jsem z toho popravdě unavená a ač se snažím nemyslet nebo najít ve své mysli klid, nedaří se, nevím co s tím a proč to tak je.

Děkuji, Jana

Milá Jano,

skoro to vypadá, že si nerozumíte, protože si nenasloucháte. Místo, abyste blíže prozkoumala, co se Vám Vaše nitro snaží sdělit, tak indicie odmítáte, jako nevhodné. Není divu, že jste unavená, pořád odhánět něco, čemu jste dala nálepku nepohodlné, je vyčerpávající.

Nezbývá než zkusit jiný přístup. Až se zase objeví dotíravé myšlenky, neodhánějte je. Důležité je, jim také nedůvěřovat a neztotožňovat se s nimi. Prostě jen sledujte, co je Vaše hlava schopna vygenerovat. A u toho vnímejte, jak se cítíte hlouběji v těle. Jaká se objevuje emoce? Znáte tyto pocity už z dřívějška, nebo dokonce ze svého dětství?

Něco ve Vás chce být viděno a pochopeno. Doráží to na Vás a utéct tomu nelze. Běžte blíž a podívejte se, co volá po kontaktu a uzdravení.

Přeji hodně štěstí a odvahu pohlédnout si do tváře a do nitra.

P.S. Zvíře, které Vás v tomto procesu podpoří, je Vrabec. Učí nás nepodléhat strachu, a pečovat o sebe s něhou a mírumilovnou radostí. Je nositelem bezstarostnosti a poselství, že všechno bude v pořádku.

Zobrazeno: 55 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
17. ledna 2020 - BOJOVÁNÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2020 - LAKOMEC

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2020 - UVĚDOMĚNÍ

15.1.2020

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -