... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Nemám si o koho opřít hlavu

17.9.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Zdeněk

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Zdeněk

Dobrý den Samandro,

prosím o nahlédnutí do karet a případnou radu. Již roky pracuji na tom, abych byla samostatná, vnímala svoji hodnotu a uměla žít v přítomnosti a byla plnohodnotnou ženou pro svého muže a musím uznat, ze jsem ušla notný kus cesty a jsem na sebe opravdu pyšná.

Mám však dny jako je ten dnešní, kdy jsem smutná z toho, ze si nemám prostě jen o koho opřít hlavu a říct mu, byl to jen špatný den. Nemyslím si, ze jsem úplně marná, ale stále se mi nedaří potkat někoho s kým to prostě “zaklapne”, ač mám kolem sebe mnoho mužů, vždy to sklouzne k tomu, ze se stanu kamarádkou.

Nyní jsem potkala muže, kde ta chemie funguje neskutečně, je nám spolu skvěle, ale opět jsem přitáhla někoho, kdo není na vztah připraven z důvodu nedořešeného předchozího vztahu. Proto prosím o nasměrování. Co napoví karty, kde si braním vlastnímu štěstí?

Děkuji a přeji hezké dny,

Bára

Milá Báro,

Zkuste se sama sebe zeptat, co nejhoršího by se mohlo stát, kdybyste toho pravého, se kterým to zaklapne, opravdu potkala. I tahle ideální varianta v sobě totiž nese krizový scénář, kterému se Vaše podvědomí brání, a tak jej úspěšně sabotuje.

Pokud jste si opět přitáhla někoho, s kým to tak úplně neklapne, je nabíledni, že mít partnera, se kterým by to opravdu fungovalo, je prostě ve Vašem matrixu ohrožující. Základním tématem vztahu je intimita, a to zejména ta emoční. Mít někoho tak blízko, aby rozeznal, čeho se my sami bojíme, čemu se vyhýbáme a co potlačujeme, chce notnou dávku důvěry a zranitelnosti. A s tou máme problém všichni.

Vejděte do kontaktu s tou částí Vás samé, která se cítí ve funkčním vztahu tak ohrožená a zajistěte ji více bezpečí. Pokud se o ni nepostaráte, vždy to zaonačí tak, aby se ohrožení v podobě blízkosti vyhnula.

Přeji Vám hodně štěstí a odvahu ponořit se do temných a bolestivých míst v sobě.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Jezevec. Je velkým učitelem zdravého prožívání a jasného a bezpečného vyjadřování hněvu a dalších nepříjemných emocí.

Zobrazeno: 57 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
17. ledna 2020 - BOJOVÁNÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2020 - LAKOMEC

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2020 - UVĚDOMĚNÍ

15.1.2020

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -