... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

10. prosince 2021 - INTEGRACE

10.12.2021|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA DNEŠNÍHO DNE: 10. prosince 2021
INTEGRACE
 
Už třetí den jsme pod vlivem velké arkány a je to znát. Témata jsou to silná a apelující. Těžko se před nimi dá uhnout. Zkrátka není čas ztrácet čas. Energie dneška a následujícího víkendu naši práci významně zhodnotí a usadí v systému.
 
Integrace je jedna z nejmocnějších karet v balíčku. Poukazuje totiž na to, že síla pramení z celistvosti. Pokud chceme být sami sebou, zdraví ve svých emocích a pevní ve svých postojích, nemůžeme si dovolit vytěsnit takzvané sabotéry. Často si myslíme, že to jsou právě oni, kdo nám brání žít svou přirozenost a smysl života, ale jaká chyba lávky! Jednak je každý sabotér zakletý průvodce a druhak, vytěsňování, potlačování a zbavování se toho nepohodlného a škaredého v nás vždy oslabuje.
 
Přijmi své stíny, akceptuj své slabosti. Stejně tu jsou a stejně se z tvého systému vyhnat nedají. Jsou jako pihy krásy, které zvýrazňují tvou jedinečnost. Jediná část, jediný nepřijatý dílek oslabí tvou integritu a ty se v nejméně očekávanou chvíli zase sesypeš jako domeček z karet.
 
Volba je na tobě. Můžeš celý život makat na tom, aby ses zbavil toho, co považuješ za nepřijatelné, anebo se tady a teď (ne až se vytvaruješ podle nějakého vysněného ideálu) jednoduše přijmeš a dáš přednost komplexnímu obrazu sebe samého před umanutým vyzobáváním dílčích nedostatků.
 
Pěkný víkend.
 
Autorka textu: Samandra Ozt
 
Zobrazeno: 96 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -