... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

17. prosince 2021 - BLÁZEN

17.12.2021|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 17. prosince 2021
BLÁZEN
 
Nevím, jak vy, ale já cítím, jak nás energie posledních dní nutí nahlédnout na všechno to bolestivé a nefunkční, co se dennodenně snažíme prosadit do života. Blíží se Slunovrat a na povrch vystupují vzorce a mechanismy, které stvořilo ego a které brání plynutí a důvěře. Zdá se, že všechno jde proti nám, ale ve skutečnosti jen přirozené plynutí naráží na naše urputné představy, očekávání a požadování.
 
Než nás to semele úplně, pojďme trochu přibrzdit a převzít odpovědnost za to, že tuhle bolavou realitu tvoříme sami. Blázen nám dnes výrazně může pomoci v nadhledu a lehkosti, která se poslední dny někam ztrácí. Tlaku a stresu Blázen opravdu nepodléhá, jeho priority jsou natolik jiné, že na taková ošuntělá pozlátka prostě neskočí.
 
Blázen je především srdcař. To je jeho kompas i maják. Má svůj niterný pocit, co mu dělá dobře a to vždy následuje. Jasně, snáší se na něj kritika těch, co si to nikdy nedovolí. Je pro ně nezodpovědný a pochopitelně sobecký. Ach, jak moc je to bláznovi jedno a jak moc se směje jejich hrozícímu prstu. Protože on ví, že ví. On zná svůj zdroj inspirace a velmi si ho váží.
 
Zvolni a buď jako Blázen. Zapomeň na předchozí zkušenosti a zkus dnes a následující dny alespoň jednu věc udělat jako by byla úplně poprvé, a tudíž s ní nemáš spojený imperativ, jak to má vypadat správně. Odhoď serióznost, odhoď rodinná pravidla, co se může a co ne. Odhoď všechno, co vlečeš a vydej se na cestu jen s lehkým baťůžkem. Experimentuj a bav se.
 
Pěkný víkend.
 
Autorka textu: Samandra Ozt
 
P.S. Tipněte si, jaký je stínový význam Blázna a napište do komentáře.
Kompletní popis této a všech karet Osho Zen Tarotu najdete na www.manualprozivot.cz/prirucka
 
Zobrazeno: 134 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -