... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

17. července 2022 - MY JSME SVĚT

17.6.2022|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 17. června 2022
MY JSME SVĚT
 
Máme za sebou opravdu náročný týden. Potkali jsme se uvnitř sebe s ledasčím a já věřím, že jsme se s tím popasovali s upřímnou odpovědností. Ve výsledku totiž nejde o to se za každou cenu zlepšit, ale přijmout se takoví, jací aktuálně jsme a otevřít své srdce plné pochopení a soucitu především pro sebe.
 
Energie Desítky Duhy přináší opravdu velkou kompenzaci. Je jako dožínky, oslava hojnosti a celoroční práce, v našem případě té celotýdenní. Chystá se párty, jídlo se nosí na stůl, drinky se chladí a kapela ladí nástroje. Je čas na zasloužený odpočinek, relax, zábavu.
 
Než však začneš slavit, na chvilku se zastav a rozhlédni se po své vnitřní krajině. Alespoň pro dnešek zapomeň na půtky, výhrady vůči svým nedostatkům, boje za dokonalost a přizvi k rautovému stolu všechny svoje části, tedy i paní Morálku, Vinu, která ti dělá peklo ze života, všechny formy Strachu, nepříjemné emoce. Buď velkorysý a laskavý. Protože všichni ve skutečnosti touží po kontaktu a po pocitu, že někam patří a jsou někde vítaní, tedy i tvé vnitřní části.
 
Moji milí, nemohla jsem pro dnešní den vytáhnout trefnější kartu. I já mířím k zaslouženému relaxu, odpočinku a věřím, že i zábavě, a sice na celý týden. Užívejte, trénujte laskavost za všech okolností a nezapomeňte na dech, toho posvátného průvodce jakoukoliv situací. Další karta dne bude v pondělí 27. června 2022.
 
Pěkný týden.
 
Autorka textu: Samandra Ozt
 
Zobrazeno: 49 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
3. října 2022 - PRŮLOM

včera

Osho Zen karta na každý den:
30. září 2022 - VĚDOMÍ

30.9.2022

Osho Zen karta na každý den:
29. září 2022 - DOKONČENÍ

29.9.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -