... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

19. září 2022 - ZNOVUZROZENÍ

19.9.2022|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 19. září 2022
ZNOVUZROZENÍ
 
Je tu nový týden a s ním nové šance. Bohudíky, že je jich nekonečno. Zas a znova můžeme zkoumat vlastní hranice, odevzdání se pravdě, nebo naopak dramatům, ochotu otevřít srdce a vejít do kontaktu a zranitelnosti.
 
Desítka má v malé arkáně završující funkci, uzavírá kruh. Desítka Mraků pak uzavírá to nekonečně pinožení se v naší hlavě, obracení vlastních pravd, přesvědčení a očekávání vidlemi a přináší částečné pochopení.
 
Hlavním heslem dnešního dne je vnitřní volba. Situace nás stále znova bude stavět před vnitřní dialog: opravu nemohu? opravdu musím? Zvířata na kartě symbolizují dva rozdílné přístupy k životu. Velbloud ten pasivní, submisivní a lev pochopitelně ten vymezující a agresivní. Jeden nemůže říci ne a druhý zase ano. Není nic rozdílnějšího a zároveň toho ti dva mají tolik společnou. Oba dva jsou otroci svého strachu, nemají volbu a věří, že vystoupit ze svého zajetého přesvědčení by pro ně znamenalo smrt.
 
A věříš tomu i ty. Fakt si myslíš, že nikomu nemůžeš odepřít pomoc, že nemůžeš vyjádřit své nepohodlí, nedej bože vztek. Anebo druhý extrém, že důvěřovat tě zlikviduje, nejlepší obrana je útok a že když k sobě nikoho nepustíš, tak tě nikdo nezraní. Neříkám ti, že máš otočit a ze dne na den zvolit opačnou strategii. To, co ti nabízím je obojí. Připusť, že můžeš říkat ano stejně jako ne a že hluboký kontakt se svým nitrem ti napoví, co je pro tebe právě teď v pořádku. Dnes je ten den, kdy můžeš povstat ze všech těch her a konečně se osvobodit.
 
Pěkný den.
 
Autorka textu: Samandra Ozt
 
P.S. Co ti chybí k tomu, abys byl sám sebou? Potřebuješ víc odvahy, nebo naopak důvěry v sebe, více intuice, abys věděl, co dělat a kým doopravdy jsi nebo víc uzemnění, které tě vrátí do reality?
3. října začíná online prožitkový transformační kurz zaměřený na seznámení se se silou živlů, které vládnou našemu podvědomí. Pojď je blíže poznat a konečně se postav do své síly a autenticity.
www.manualprozivot.cz/dvornikarty
 
 
 
Zobrazeno: 71 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
9. prosince 2022 - VNITŘNÍ HLAS

dnes

Osho Zen karta na každý den:
8. prosince 2022 - KOMPROMIS

včera

Osho Zen karta na každý den:
7. prosince 2022 - DŮVĚRA

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -