... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

Vzdelanost

15.1.2014 - 15:38Mortina
Mozna by se toto hodilo doo vtipkovaciho koutku, kdyby to ovsem nebylo spis smutne...

Uroven vzdelani v CR je prazvlastni...my co jsme prosli drivejsim systemem muzeme zehrat na to, ze nebyla moznost vyberu skoly, ze nikdo neresil napr. dysleksii. apod. Co se ovsem neda drivejsimu zrizeni uprit je to, ze jakasi uroven byla.
Nelze brat v potaz, ze samozrejme byli jedinci co se diky protekci dostali na jakoukoliv skolu, stejne tak byli jedinci, kterym z politickych duvodu studium nebylo umozneno. Dalsi vec je ta, ze se nestavalo, ze by si nekdo z financnich duvodu studium nemohl dovolit.
Osobne si myslim, ze uroven vzdelani byla ve vseobecne rovine jednoznacne vyssi.
V dnesni dobe soukromych skol, kdy se prakticky nestane aby spatny student neuspel "kdyz si skolu plati" pak dochazi k nevidanym vecem.
Mam tu autentickou ukazku z prace studentky gymnazia...rocnik je myslim vedlejsi.
Je pravda, ze ucitel dejepisu, ktery tento uryvek poskytl ma problem s alkoholem. Otazka je, jestli alkoholismus je puvodcem toho, ze neni schopen studenty poradne nic naucit a nebo je spis dusledkem toho, ceho je svedkem.

Na otazku "zeme mnichovske dohody" (presnou formulaci neznam) pak jedna studentka napsala toto :
....takovym zemim, kde byly vyhlazovaci tabory se rika mnichovske zeme, protoze v nich byla vetsina mnichu (zidu)....

PS: za pripadne preklepy se omlouvam..pisu z mobilu...domu jsem to jednoduse nemohlaa vydrzet...takze ctete a placte... :22:
Upraveno: 15.1.2014 - 15:40, Mortina

Příspěvky v diskuzi (78)

Nastavení filtrů a řazení diskuze

Pouze příspěvky uživatele:

Pouze příspěvky obsahující:

Řazení příspěvků:
Čas:
Hodnocení:
Zrušit všechny filtry
Celkem stránek: 2
12
Mortina
Offline
15.1.2014 - 15:48
0|0
 
Mortina
Jeste dodam, ze se nejedna o vicelete gymnazium - slecna byla uz nactileta....dokonce mam dojem, ze to byl snad uz maturitni rocnik ale jista si nejsem....
Upraveno: 15.1.2014 - 15:50, Mortina 
gucumatz
Offline
15.1.2014 - 15:52
0|0
 
gucumatz
Musím s tím souhlasit.
V práci máme absolventa střední ekologické školy,kterej o sobě říká.že není blbej,protože má maturitu.
Ale je blbej.Je schopnej dělat práci jen takovou,co zvládaj nevyučený ženský a zvládaj ji líp,než on.
Ovšem,sebevědomí mu nechybí.Troufnul by si i dělat mistra.
Mortina
Offline
15.1.2014 - 16:02
0|0
 
Mortina
Me to bohuzel zacina priipominat takovy ty situace, kdy American pomalu ani nevi kde je Evropa, pripadne se domniva, ze je o v Cine...vseobecnej prehled jako by byl na obtiz....
Mortina
Offline
15.1.2014 - 16:08
0|0
 
Mortina » Smazaný uživatel (bubobubo)
...a to je dost prusvih...spadne google a pulka sveta si ani nezavaze boty.... :33:
gucumatz
Offline
15.1.2014 - 16:08
0|0
 
gucumatz » Smazaný uživatel (bubobubo)
Ale aspoň základní manuální dovednost by se hodila.
V tom mu maturita nepomůže.
V jeho věku jsme si opravovali pionýry a motorky a on říká matici šroub. :22:
Mortina
Offline
15.1.2014 - 16:09
0|0
 
Mortina » gucumatz
To je fakt tragedie...za me i holky mely na zakladkach "dilny" a tam si jakejs takejs zaklad proste dostal....
gucumatz
Offline
15.1.2014 - 16:12
0|0
 
gucumatz » Mortina
Dneska co se pokazí,to se neopravuje,ale vyhodí.
Oprava mnohdy vyjde dráž,než novej výrobek.
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 16:15
0|0
 
Mysterious
:10: :10: :10: Tak to je školní perlička jako hrom :44:
Kdysi nebyly takové zdroje jako internet, kdy jde vypracovat slohovou práci na základě zkopírování a pouhého pozměnění vět textů. Museli jsme myslet sami. Naši profesorku češtiny a dějepisu zveme pravidelně jako třídní na srazy spolužaček. Byla přísná a náročná. Získala i nějaké okresní či krajské ocenění jako nejlepší profesorka. Pamatuji si, že byť jsem byla na slohové práce dobrá, řekla mi u jedné, že dvojku mi dává proto, že tam jsou moc všeobecné fráze.Chtěla mít v pracích naše vlastní postřehy, neomšelost, prostě perfekcionistka každým coulem. Na druhé straně nás ale tím pádem hodně naučila a hlavně myslet a neodříkávat učebnicové texty mechanicky.
Mortina
Offline
15.1.2014 - 16:22
0|0
 
Mortina » Mysterious
No prave....kam az to dospeje? Kdysi byl i krasopis treba...resi dneska nekdo jaak kdo pise? Nerikam, ze je to zaklad...ale naroky sou tak nejak nizsi a nizsi...co bude dal? Rozeznas svetlo a tmu? Fajn, tak tady mas maturitni vysvedceni....
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 16:26
0|0
 
Mysterious » Smazaný uživatel (bubobubo)
No, dívala jsem se na fejs a nechápu tu jejich "mluvu", že si rozumějí těmi vzkazy mezi sebou. Ale je to děs. A hlavně pořádání mejdanů, sprosťárny, opravdu hrůza. :3:
Růžová
Offline
15.1.2014 - 16:33
0|0
 
Růžová
...mám ráda, když se bavím s člověkem, který ví...což ale neznamená, že studoval...někdy právě život přinese člověku nejvíce poznatků...polovina mých klientů nejsou žádní studovaní lidé, přesto jsou znalci svého oboru, mají všeobecný rozhled a je s nimi o čem mluvit...to je fajn :44:

...mě osobně vždycky přitahovala možnost něco zajímavého se dozvědět a leccos si i pamatuju...zdaleka všechno však není ze školy...třeba ty děti, které my dnes vidíme takhle, k tomu všeobecnému rozhledu časem taky dospějí, jen mají možná jinou cestu... :1:
Upraveno: 15.1.2014 - 16:35, Růžová 
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 16:37
0|0
 
Mysterious » Mortina
Četla jsem dobrý článek v Enigmě, že se lidský mozek začíná podle zkoumání vědců zmenšovat. Je to údajně tím, že právě máme právě tu techniku, kde si všechny informace najdeme, začínáme méně samostatně myslet a evolučně se tak organismus zbavuje "nadbytečné" šedé hmoty mozku. :3:
Mortina
Offline
15.1.2014 - 17:17
0|0
 
Mortina » Růžová
No, to by bylo fajn...jenze treba ja...2.svetova valka se za me probirala v 8.tride ZS...zrovna byla revoluce...nic sme se neucili, ucebnice neplatili, skolu nam prejmenovali....zkratka a dobre...z dane latky ani pismenko....strucne receno, 2.svetova valka je pro me bile misto v dejinach nasi republiky...presto bych takovej blabol nenapsaala...a to ani tehdy, 14.letym mozkem....
Aspon mlhavou predstavu o vzniku a zasadnich momentech svyho vlastniho naroda by mel mit kazdej....bez ohledu na vzdelani...
Mortina
Offline
15.1.2014 - 17:21
0|0
 
Mortina » Mysterious
Clanek to mozna dobrej je...ovsem ta informace je krajne neradostna... :22:
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 17:28
0|0
 
Mysterious » Mortina
Vědci tvrdí, že zmenšování mozku je pouze dočasné, ale co my víme, že?
2. světovou jsme měli všude. V TV filmy, ve škole povinné filmy v kině.Dokonce jsme museli zjistit pro slohovku, jaký byl partyzánský odboj v našem kraji. To bylo panečku pídění po knihovnách a materiálech. Takže ve volném čase po škole jsme se rozhodně nenudili. Tím pádem jsme nedělali ovšem bordel, ale byla z nás uvědomělá mládež.
Mortina
Offline
15.1.2014 - 17:41
0|0
 
Mortina » Mysterious
Ano...je sice fakt, ze to MUSELI nebyl zrovna ideal ale co ja pamatuuju, tak ve finale nas tyhle veci zacali bavit....
Mermaid of Carribbean
Offline
15.1.2014 - 17:49
0|0
 
Mermaid of Carribbean
to je tak nerelevantni vzorek ze na to neni co napsat

debilove se najdou na kazde skole, nejen na te vyberove, ucitele alkoholici a demotivujici zakomplexovani ponizovaci rovnez tak

kdyz k tomu jeste pricteme, ze ditko v puberte nema zajem o mnichy, nybrz o druhe pohlavi, navic se spetkou fantauie pripise do pisemky i neco navic, jen aby papir nebyl prazdnej, pac se na latku proste vyflaklo, prijde mi to jako dost typickej uryvek

ze ses tedka dospela a nahodou tu spravnou odpoved vis, jeste nedela z naseho skolstvi tragedii

ze se system skolstvi v mnohem privatizoval jako vsechno po rozpadu komancu taky neni uplne na skodu, pac aspon roste urcita koknkurenceschopnost a predevsim spolecnost Scio tlaci uroven ceskeho vzdelani do vysek prijatelnych pro zeme stredni Evropy

pak taky zalezi jestli jses z Horni Dolni kde rodice cely den makaj a na ditko nemaji cas, popripade ditko maka na poli s nima, nebo jestli zijes v Praze, mas dva pravnicky platy, spoustu intelektualnich podnetu v rodinnem prostredi, tri zajmove krouzky tydne a neomezenej pristup ke googlu a k wiki
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 17:54
0|0
 
Mysterious » Mortina
Dnešní mládež by měla takové filmy vidět, pak by možná zklapli i nevědomí mladí neonacisté, kteří o tom ví h....
Pamatuji si film Kukačka v temném lese aj. Některé byly opravdu otřesné. Nevím jak se jmenoval film, kdy na mladé dívce dělali pokusy a v ráně v noze ji vrtaly housenky. Také byl celý seriál autentických dokumentů z boje 2. světové války. Kam se hrabou tvůrci filmů o 2. světové v USA.
Pithecanthropus erectus
Offline
15.1.2014 - 18:00
0|0
 
Pithecanthropus erectus » Mermaid of Carribbean
no vidíš jak jsi šikovná...nakonec jsi napsala traktát... :6:
Mortina
Offline
15.1.2014 - 18:10
0|0
 
Mortina » Mermaid of Carribbean
Nejde o vzorek populace...jde o zamysleni...clovek s takovou myslenkou nema na skole zakoncene maturitou co delat...
Pokud ti to pripada v poradku, pro me je to akorat tak dalsi vec k zamysleni....
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 18:10
0|0
 
Mysterious » Mermaid of Carribbean
Musím říct, že ta úroveń opravdu klesla. Viděla jsem to, když se učil můj syn. My jsme měli v zeměpisu velký sešit. Na každé hodině jsme dostali šablonu na obkreslení mapy. Tu jsme museli vybarvovat - pohoří a řeky zvlášť na jednu, města a průmysl na jinou atd. Sešit byl plný přehledně popsaných map a zápisků, nebylo třeba knih, ani do jiných předmětů. Výtahy z učiva byly nadiktovány učitelem, jiné byly jako domácí úkol.
A můj syn? Malý sešit, v něm po půl roce jedna mapa, pár zápisků, prý se mají podívat doma. Zápisky si prý píše, kdo jak co pochytí od učitele a chce, žádná povinnost, žádné dohlížení, aby to měli v sešitě všichni, aby se mohli učit právě dle těch výtahů.
Mortina
Offline
15.1.2014 - 18:12
0|0
 
Mortina » Mysterious
Faktem je, ze naa tohle sem myslela x krat...co asi tak maj v hlave lidi co propagujou neonacismus...co je vede k tomu, ze tahle idea je v poradku, kdyz je videt co z toho muze vzniknout...
Mortina
Offline
15.1.2014 - 18:18
0|0
 
Mortina » Mysterious
Tak tohle posoudit nemuzu...co se tyce dnesnich osnov, videla sem sice nedavno nejakej pracovni sesit cestiny tusim pro 2.tridu ZS ale z toho mocpoznat nejde...je pravda, ze my sme meli toho psani vic...tady byly predtisteny vety kam se melo doplnovat sem tam pismenko,pripadne slovo...
Asi taky hodne zalezi na uciteli, jenze otazka je. Jak moc je motivujici ucit nekoho, koho to nezajima, respekt zadnej a navic jistotu, ze postoupi "kdyz plati skolny" napr.....
Mozna je reseni statni maturita ale v tom se zas predvedla nase elita, ze to uplne nefungovalo jak melo...
charri
Offline
15.1.2014 - 18:27
0|0
 
charri
Taková pjekná dýza a jak jsem to tu početla, tak už nemám co bych řekla :9: fše bylo napsáno.....akorát taková poznámečka, asi se fakt ten mozek zmenšuje a děsně to bolí vám povym, bo mám furt mygrény :20: :22: :22:
charri
Offline
15.1.2014 - 18:29
0|0
 
charri » Smazaný uživatel (bubobubo)
:31: myslíš? A z čeho tě nenapadá??? :10:
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 18:32
0|0
 
Mysterious » Mermaid of Carribbean
To makání na poli bylo i za komančů. A mnohdy právě děti rodičů dělnické třídy byly chytřejší a dobře se učily. Vůbec nezáleželo na postavení rodičů a intelektuálních podnětech.Právě, že záleželo hodně na učitelích a škole, nejen výchově doma. Jen bylo vše drženo zkrátka, vše pod dohledem a kontrolami, vše mělo svůj řád a osnovy.Dnes je to fakt o něčem jiném.
charri
Offline
15.1.2014 - 18:33
0|0
 
charri » Smazaný uživatel (bubobubo)
Jééé ty jsi milá :41: jen abych tou hlavou neprorazila strop.....jak se nadmu pýchou :6:
Freja
Offline
15.1.2014 - 18:34
0|0
 
Freja
No já si teda vybavuju,že z mojí spolužačky na střední vypadlo,že z hub vznikají zhoubné a nezhoubné nádory ... :30:


A z referátu O lišce a vráně vyvodila jedna závěr,že "tak dopadne každý,kdo je ochotný a chce každému pomoci"...a měla za jedna :30:

...lidská blbost je nekonečná napříč staletíma...
Pithecanthropus erectus
Offline
15.1.2014 - 20:59
0|0
 
Pithecanthropus erectus
Asi těžko hledat jednoho viníka.....vztah k hodnotám by děti měly získat především doma.Tohle je základ.Další problém je ve školském systému, který odnaučil učitele kreativitě a svázal je kontraverzními osnovami.Třetí problém je v učitelích....učitel nemá otrocky učit...učitel má zapálit....pak má teprve smysl nějaký Gůgl.
Měl jsem na základce učitele matiky,díky němuž jsem měl odpor k matematice a táhlo se to se mnou celá studia.Tentýž učitel nás měl z dějáku..Tak krásně a poutavě dokázal hovořit o našich dějinách , že jsme ani nedutali..Historii miluju dodnes. :4:
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 21:09
0|0
 
Mysterious » Pithecanthropus erectus
Zapálit, zaujmout, asi takhle? :6:
Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Otevře dveře do třídy, postaví se před žáky a začne: “Děti chtěla bych Vám říct…” Ale děti po paní učitelce začnou házet papírky a křičet, aby vypadla. Celá uplakaná vyběhne ven a utíká za ředitelem.
Ředitel povídá… “Paní učitelko, já Vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba zaujmout a potom začít vykládat. Tak se pojďte podívat.”
Ředitel rozkopne dveře do třídy… “Nazdar parchanti!”
“Ahoj řediteli!”
“Dokážete vy polointeligentní hovada natáhnout prezervativ na glóbus?”
“A co je to glóbus?”
“Právě to vám teď vysvětlí vaše nová učitelka zeměpisu.” :10: :10: :10:
kolacek
Offline
15.1.2014 - 21:10
0|0
 
kolacek » Mysterious
:10: :10: :10: :44:
Pithecanthropus erectus
Offline
15.1.2014 - 21:13
0|0
 
Pithecanthropus erectus » Mysterious
no, vím co máš tím vtipem na mysli...je to smutné a nechtěl bych být dnes v kůži učitele....takže v tomto případě platí bod 1 :1:
Mysterious
Offline
15.1.2014 - 21:27
0|0
 
Mysterious » Pithecanthropus erectus
K té nezáživné matyce :
Otec s matkou překvapí dceru ve velmi intimní situaci. “Můžeš nám vysvětli, co to má znamenat?”
“To je náš profesor matematiky. Požádala jsem ho, aby mně doučoval. Teď už konečně úplně přesně vím, co je reálné číslo!” :10:
Pithecanthropus erectus
Offline
15.1.2014 - 21:29
0|0
 
Pithecanthropus erectus » Mysterious
:10: :10: :10: to je ta příjemnější stránka kantořiny.... :6:
movvin
Offline
16.1.2014 - 5:36
0|0
 
movvin
Uff :22:
No ale ani mě to nepřekvapuje... dělám v jednom takovém zařízení, takže ... no comment.
Háňa
Offline
16.1.2014 - 8:32
0|0
 
Háňa » Mysterious
:10: :6: :44:
Mortina
Offline
16.1.2014 - 8:55
0|0
 
Mortina » Freja
No ale s tou liskou je to kolikrat pravda. :22:
Jasne, blbost je vecna...sice sem uvedla priklad ale neni to jen o tom...
Celkove mi pride, ze sou dneska deti vedeny hlavne k tomu mit svuj vlastni nazor, postoj a nevim co vsechno...ale tak nejak postradam takovej ten um samostatnyho zivota...nevim jak to definovat...nic je k nicemu nenuti, tak proste nic nedelaj....
Vybavuje se mi hlaska z filmu Gympl, kdy rozcilenej ucitel ma takovej "proslov", kterej konci NEZAJIMA JE NIC...a na to mu ucitelka odpovi NO TAK PUJDOU DO POLITIKY....
Jako by chybely vzory....
Mortina
Offline
16.1.2014 - 8:57
0|0
 
Mortina » Pithecanthropus erectus
Samozrejme, ze neni jen jedna chyba....me spis zarazi ten system celkove,,,
Nechce se ucit, vyleti z jedny skoly, druhy skoly, tak prejde na nejakou soukromou a tam uz to nejak dopadne.
Pride mi to oboustranne demotivujici....
Freja
Offline
16.1.2014 - 9:00
0|0
 
Freja » Mortina
Spíš chybí ty správný vzory...
Samostatnost....mizí :3: zodpovědnost taky....no,ale to je přeci fajn,že se chtěj bavit a být v pohodě - tím zharmonizujou svoje okolí....a když bude všem fajn,tak nikdo nic nemusí :5: :14:
Mimochodem,vidělas Pláž s DiCapriem? :4:
Mortina
Offline
16.1.2014 - 9:05
0|0
 
Mortina » Freja
Videla...takze myslis Plaz vsude a nikdo nic vedet nemusi? :10:
Pak sem taky videla film Trosecnik....tam je ti samozrejme Mnichovska dohoda k prdu ale ten ohen se celkem sikne...myslis, ze by ho nekdo rozdelal? Jeste ze aspon obcas nekdo chodi do skauta :2:

...mimochodem...tu Plaz si nepamatuju nejak dokonale ale mam dojem, ze radostne to tam zrovna nedopadlo....
Freja
Offline
16.1.2014 - 9:16
0|0
 
Freja » Mortina
nooo...nedopadlo
10_GOTO_10
Offline
16.1.2014 - 13:19
0|0
 
10_GOTO_10
když je někdo blbej, tak tyhle encyklopedické informace z WWII stejně nikde nezužitkuje.

Co je horší (z mého pohledu), že se na základkách ruší prac. vyučovaní/dílny.
Náš "ročník" se alespoň naučil/seznámil s těmi základy: (opracovávání dřeba, kovu, plastů, spojování materiálů, jejich finální úprava - nátěry, laky, pokovování) ...prostě spoustu pro život fakt (nikoli důležitých, ale) užitečnejch věcí. :44:

To si jako "naše školství" myslí, že celá generace, která jej nyní absolvuje, nebude muset umět manuálně pracovat?
Že všechno a všechny kolem sebe budou jen "řídit od počítače"
..a to nejlépe jako zaměstnanec státní správy, anebo samosprávy a makat už budou jen číňani?(jak asi dlouho??)

muhehe...koukám, že tu takhle budeme mít za chvíli celou armádu nejrůznějších bc. a mgr. - to jsou totiž nejčastější "tituly", které je možné snadno a s minimem námahy získat (většinou na soukr. školách) :5:.

Přečtení jedné takové VŠ anotace o budoucím uplatnění absolventa mne fakt "zbořilo". :5: :5: :5:

-administrativa pro zajištění praktického vyučovania v odborném vzdělávaní,
-instruktor odborné oblasti v mimoškolní činnosti s mládeží

..jsou to vesměs práce, které se dělají v rámci dobrovolných aktivit a na jejichž výkon postačuje znalost ZŠ/či průmyslovky.
Vypadá to, že "inflace" postihuje všechny oblasti :(
Freja
Offline
16.1.2014 - 13:30
0|0
 
Freja » 10_GOTO_10
No přesně :44: ,jsme se nedávno o tom bavili v práci. :14:
Nikdo už neumí makat prackama,kopnout do hlíny,podojit kozu,ušít boty.Všichni akorát přesunujou data.
Pánbůh s námi,až nám tu síť někdo zboří,to budem čučet jak myši z díry do prázdnejch monitorů a čekat na smrt... :5: :2:
Mysterious
Offline
16.1.2014 - 13:34
0|0
 
Mysterious » Freja
Jj, např. zdravotní sestry budou Bc. a Mgr. a nebude mít kdo utřít zadek pacientům. Hlavně spousta zápisů v dokumentaci. Jako ve vtipu...kolik potřebuje sestra na výměnu žárovky? 15 sec. výměna, 30 min. zápis do dokumentace. :5:
Freja
Offline
16.1.2014 - 13:44
0|0
 
Freja » Mysterious
Však na utírání zadků máte sanitáře :2: tak můžete nerušeně psát romány :5: :32:

Ale je to matoucí,když je staniční sestra magistr.... :33: :35: :38:
Upraveno: 16.1.2014 - 13:44, Freja 
Player
Offline
16.1.2014 - 15:10
0|0
 
Player
Souhlas.


A třeba lékaři - to je dneska ve špitálech ruská ruleta. Jdeš s banalitou a vodvezou tě v rakvi.

Maj skvělý mašiny , ano jsou i špičky,kteří umí zázraky, ale celkově ?

Je to cool mládež. Strejc si teď pojezdil po špitálech s bércákama - zkušenosti žádný , oni si vytáhnou publikaci a začnou hledat,jak by se to dalo léčit...Ne, že by nechtěli,to ne. Jsou u toho milí, pozitivní. Ale moc toho neuměj.

A taky je dílem na vině to , že mraky doktorů - těch nejlepších šli za výdělkem ven. Prostě - bída.

Moje příbuzná jde na pitomou kadeřnici. Ze státní ji vyhodili, protože měla samý koule. Soukromá ji s poklonou vzala. Naštěstí - vlasy snad nějak zvládne. A praviopis u kadeřníka moc nerozhoduje.
juditadurynska
Offline
16.1.2014 - 16:04
0|0
 
juditadurynska
Hm, viděla bych to na pedagogovu hlubokou frustraci.
Mysterious
Offline
16.1.2014 - 16:12
0|0
 
Mysterious » Freja
Teď jsou už magistry všude nebo Bc. Mě třeba brala krev v labině právě mladá Mgr. No sanitářky jsou sice fajn, ale když je dostatek personálu. Když propustily nemocnice kvůli dluhům sestry, tak se začalo zase vracet období z před 20 let, že je na noční jedna sama. Vždy tyhle kompetence a náplň práce se prolínaly. Nejde to dodržet do důsledku. Třeba poslali sanitářku s pacošem na vyšetření a to na dlouho, pak ta sestra musí zvládat obojí práci. Ne, ne, tohle je vyřešeno špatně, jedině, že by byl dostatek personálu, ale to oni právě šetří, a tak bude vždy nějaká ta sestra na to doplácet.
Mortina
Offline
16.1.2014 - 16:21
0|0
 
Mortina » Freja
To mi silne pripomina scenku ze serialu Comeback.
Na uradu prace si vzdycky volaly dve urednice, ze jim vyskocil nejakej nesmysl v programu : Vlasti...jo aha, ty to tam mas taky...tak jo, tak ahoj.
A v zaverecne scene: Vlasti, neco mi to pise - Bytosti na bazi uhliku, budete zniceny...a neco mi to tam odpocitava...aha, ty to tam mas taky...tak jo, tak ahoj... :10:
Nuna
Offline
16.1.2014 - 17:09
0|0
 
Nuna
Dovolím si nabídnout jiný pohled na vzdělání :4:

http://www.youtube.com/watch?v=msWi7w_MnNo&feature=share
12

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -