... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

25.7.2017 - 8:12

Diskuze k článku: Proč se se mnou doopravdy rozešel?

Příspěvky v diskuzi (3)

Nastavení filtrů a řazení diskuze

Pouze příspěvky uživatele:

Pouze příspěvky obsahující:

Řazení příspěvků:
Čas:
Hodnocení:
Zrušit všechny filtry
martina
7.8.2017 - 21:20
0|0

martina
Dobrý večer, už dva týdny si denně pročítám Vaši odpvěď a pořád jsem nepřišla na to, co mi chtějí karty říct...
To, že se se mnou takhle rozešel ve mně vyvolává jen smutek a beznaděj...
Jeho osudovost jsem cítila v tom, že byl jako moje druhé já - byl to můj první partner, se kterým jsme si ve všem rozuměli a byla jsem i přes tu krátkou dobu velmi šťastná. A i naše seznámení vypadalo, jako, že to "někdo" zařídil. Já mám za sebou dost problematický život - ovdověla jsem s malými dětmi (manželství trvalo jen 7 let, ale bylo bezproblémové), sama jsem byla hodně nemocná, potom jsem byla 7 let sama a potom 12 let v neperspektivním vztahu, který skončil a já se s tím taky dlouho nemohla srovnat.
S mým "osudovým" jsem se seznámila 5 let po rozchodu.
Mám psychicky náročnou práci a někdy mám pocit, že mé vztahové problémy vznikají pro to, abych se z té práce nezbláznila :18:
Jsem samostatná, soběstačná, mám rodinu, ale blízká osoba mi moc chybí.... Nevím, kde dělám chybu a moc ráda bych našla toho pravého....
Martina
Harryeta
11.8.2017 - 13:03
0|0

Harryeta » martina
Dobrý den, Martino...
Beznaděj z čeho konkrétně? Jakým způsobem to udělal? Že ho chcete a on už se nikdy nevrátí? Že takového už nikdy nepotkáte? Odpovědi nejsou pro mne, ale spíš pro Vás. Pokud se objeví beznaděj nebo zoufalství, většinou je tato emoce spojena s nějakým příběhem...pokud se od takového příběhu na chvíli odpoutáme, ten to typ emocí zpravidla zmizí, nebo se promění v něco jiného.
Pokud jste potkala muže, se kterým se můžete cítit takto dobře, pak je to velmi dobrá zpráva - jste toho schopna. Problém nastává ve chvíli, kdy budete odmítat, že takový vztah také skončil. Nevíme, proč to udělal a nemáme ani právo to chtít vědět. Je třeba jen naložit s nastalou situací. Buď se můžete utápět v beznaději, nebo akceptovat, že se situace odehrála tak, jak se odehrála, svému partnerovi ze srdce poděkovat a celý příběh ukončit. Pokud se jím stále zabýváte a nechcete jej pustit, pak jste energeticky stále "zadaná" a do vztahů s takovými ženami se muži příliš nehrnou. Takže pokud chcete vztah, musíte tento v sobě uzavřít.
:49:
martina
21.8.2017 - 21:10
0|0

martina » Harryeta
Dobrý večer Harryeto,
děkuji za reakci, vážím si toho....
Můj problém je v tom, že ten příběh nedokážu ukončit právě pro ten způsob rozchodu! Asi nejsem dostatečně citlivá, abych poznala indicie k rozchodu.... nevím.... Já jsem měla úplně opačné pocity - on, že to bere moc vážně a já ani nechtěla ten vztah brát až tak úplně vážně, spíše to bylo pro mě takové příjemné odreagování od reality plné práce a povinností.... A až tak za vztah jsem to nepovažovala, spíše kamarádství s výhodami.... Bylo mi s ním příjemně, cítila jsem se přirozeně a bezpečně..... Proto asi přišel pro mě ten šok... Celou tu dobu od rozchodu si čas od času napíšeme, jak jde život - já vždy odepíšu tak do 3. dne a on třeba 10 dní nic.... A když už doufám, že se neozve a časem to odumře, tak napíše jak ho nic nebaví a to mě zase dostane... Další vztah nehledám, snažím se věnovat rodině, práci a přátelům, ale občas (denně) na to myslím a nevím, jak ho z hlavy dostat ven......
Martina

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
4. července 2022 - INTENZITA

dnes

1. července 2022 - ROZKVĚT

před 3 dny

30. června 2022 - PŘIJÍMÁNÍ

30.6.2022

Nejživější diskuze