... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

Čo ma brzdí v otvorení sa láske?

21.1.2014 - 12:00Smazaný uživatel (alassea)
ak máte chuť zúčastniť sa môjho výkladu-budem moc rada :49:
Žijem 4 roky sama a už asi dva mesiace pociťujem,že je čas výjsť z tej svojej ochrannej ulity,lenže mám strach.Teraz sa ku mne dostáva jeden muž a ja mám pocit,že bojkotujem svoje šťastie.viem,že mám uzatvorené srdce,voľakedy to asi bolo potrebné,aby som sa chránila,ale teraz už to nutné nie je.Tak už pár mesiacov mi to moje sdce búši,doktor by povedal že arytmia,ide sa zblázniť a chce sa otvoriť.Tak sa chcem rozanalyzovať /no,panna :6: /
nepýtam sa na toho muža ale moja otázka znie ,čo ma brzdí v otvorení sa láske ako takej-v prijímaní a dávaní.
Mám crow.tarot a vyložila som keltský kríž.
Základná karta je XIV Umění ,ktorú ruší 10 mečú Zkáza/píšem ich česky,lebo som na to zvyknutá :4: /
pod ňou 8 holí Rychlost
nad ňou 9 disky Zisk
to čo končí a vytváralo budúcnosť X Kolo štěstí
to čo začína 6 pohárov Rozkoš
a ďaľší vývoj ,kam to smeruje Princ mečú
I Mág
Princ diskú
Princezna mečú
:49:

Příspěvky v diskuzi (35)

Nastavení filtrů a řazení diskuze

Pouze příspěvky uživatele:

Pouze příspěvky obsahující:

Řazení příspěvků:
Čas:
Hodnocení:
Zrušit všechny filtry
Smazaný uživatel21.1.2014 - 12:20
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea)
ako prvé ma pri zbežnej obhliadke napadá,že všetko sa koná v môj prospech,okolnosti sú dobré,ale moje negatívne očakávania mi totálne likvidujú srdce.
Budem sa teda zaoberať zatiaľ len kartou 10 mečú Zkáza.
Napíšem,čo je k nej napísané:
Devět mečú míří svou agresivní přesilou ze všech stran proti desátému a dokonale jej ničí.ten nese symboly Slunce a srdce.
Tato karta ukazuje ničivou sílu neustálého negat.myšlení.Je obrazem šílenství,pomatené vzpoury mechanizmú bez duše.I posledním zbytkúm radosti ze života a lásky k sobě,druhým a existenci hrozí,že padnou negativitě za oběť.negativita ruší a ničí duševné síly,usilující o harmonii a rovnováhu.
Takový stav ducha přirozeně ohrožuje také vnější oblasti-ztráta finanční../už sa deje/
Prvý krok spočívá v rozpoznání tvého strachu ze šílenství a zkázy.druhý je v pochopení negativní energie,která se za strachem skrývá.Na mentální úrovni se dá tato energie překonat nejsnáze,za předpokladu,že chceš.Čeho sebojíš nejvýc?Jak by vypadalo totální zničení ve tvém životě?
...tu mi práve prijde,tak ako hovorí UMĚní,že nestačia len pozitívne tvrdenia,treba ísť do hĺbky,pretože potom stojí silný program proti silnému.....a ja mám tak trochu pocit,že je tam niekde schovaný hnev na Boha :3:
keďže ja mám tendenciu zhadzovať seba-pretože sa bojím neprijatia,tak by som teraz napísala,že snáď to nevadí,že hovorím tak dlho o sebe,ale ja proste potrebujem zakričať pomóóóc
Upraveno: 21.1.2014 - 12:29,  
Budd2
Offline
21.1.2014 - 12:26
0|0
 
Budd2
strach


(jdeš na to ukrutně složitě :23: :5: )
Freja
Offline
21.1.2014 - 12:29
0|0
 
Freja » Budd2
No,to jo... :44: :4:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 12:30
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Budd2
pretože to nechcem vidieť :31: a preto to sem píšem,lebo si to musím prečítať a uvidieť to :10: dáva to zmysel? :2:
Freja
Offline
21.1.2014 - 12:33
0|0
 
Freja » Smazaný uživatel (alassea)
No,ale i ten výklad se mi zdá zbytečne složitý,na tak jednoduchou otázku :13:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 12:35
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Freja
:7:
Budd2
Offline
21.1.2014 - 12:38
0|0
 
Budd2 » Smazaný uživatel (alassea)
Ty chceš hrát Záchod,že jo :4: :5: ?
Smazaný uživatel21.1.2014 - 12:40
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Budd2
tiež mám ten pocit :6:
tak dobre,odpoveď už viem! :24: vďaka
Glimmer Man
Offline
21.1.2014 - 12:58
0|0
 
Glimmer Man
Nedostatek sebedůvěry.

Pokud to v hlavě nefunguje správně, těžko hlava vybere někoho správnýho... Jediná možnost, jak změnit svoje vztahy je změnit sebe. A to jde jen změnou vlastního myšlení.

Chce to vybudovat sebeúctu. Pokud jsi jednou šla po chodníku a vstoupila jsi do psího exkrementu, je to blbý, ale nemělo by to znamenat, že přestaneš chodit ven. Mělo by to znamenat, že si budeš dávat větší pozor, kam šlapeš. Se vztahy to je stejně... pokud si vybereš špatně, je to stejně tak jako ono vstoupení do exkrementu tvoje chyba, ale je třeba se stejně tak poučit. Pokud si vybíráš pořád špatně, pak je něco hrubě špatně v tvým emočním potenciálu.

A ona sebeúcta právě zajistí to, že budeš líp vybírat. Takže když spatříš burana nebo emočního mrzáka, tak si hned řekneš, že tohle nemáš zapotřebí a pošleš ho do háje. Stejně tak ho pošleš do háje, když už budete ve vztahu a ono se najednou odhalí to jakej kdo je... Platí to, že lidi se nemění. Takže nějaký namlouvání typu "ono se to třeba zlepší" je dost bláhový a právě vede k tomu neustálýmu zklamání.

A dalším krokem sebeúctu bude jakási forma odvahy. Nebo jinak řečeno odbourání strachu. Strachu z neúspěchu. Teď se podělaná strachy klepeš v koutě... jenomže dobří partneři se většinou v koutě nevyskytují...

Takže porovnat v hlavě, trochu zariskovat a nebát se... Když to nebude ten pravej, tak stačí se s ním rozloučit. Nemusíš se bát, že při neúspěchu ti odpadne ruka nebo jiná část těla. Prostě půjdeš dál.

Při hledání toho pravého je taky dobrý vědět, kdo ten pravej není... :4:

Takže myslet, nebát se a nedělat ze sebe hadr. To si myslím, že žádná žena nemá zapotřebí.

Hodně štěstí... :6:

Výklad karet neznám, s tím poradit nemůžu. :1:
Budd2
Offline
21.1.2014 - 12:59
0|0
 
Budd2 » Smazaný uživatel (alassea)
:15: :24: :48:
Nuna
Offline
21.1.2014 - 13:07
0|0
 
Nuna
Bejbo milá...neumím tenhle Tarot,ale obecně na otázku "co mi brání otevřít se lásce" mohu odpovědět - strach. Strach společně s očekáváním..se všemi těmi pochybnostmi o sobě samé..menší než malé množství sebelásky..
..ale nechtěla jsem tohle psát..

..chci Ti říct spíš tohle " Jsem velmi potěšena,že je v Tvé blízkosti muž. Velmi Ti přeju Lásku a velmi Ti fandím...a přeju Ti,nechť jsi šťastná tak,jak jen to sama umíš. A ještě něco - všechny vztahy,které navážeme,nás posouvají. I Ty,ve kterých je ještě to "očekávání"..i Ty,které jsou krátkodobé..prostě všechny. Všechny si také můžeme užít..protože prostě máme tu možnost..a příležitost. Zahoď myšlenky a užívej každého okamžiku,který Ti Láska poskytne :4: .. Mám Tě ráda :24:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:18
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Nuna
strach a málo lásky a úcty k sebe je možno to isté...za každým problémom hľadaj strach /a nie ženu :7: /
vieš,čím som staršia,tým je to so mnou v tejto oblasti horšie :22: -hovorím si,neexistujú omyly,sú len skúsenosti...a celú svoju doterajšiu minulosť nepovažujem za omyl ale za skúsenosť :44: v poslednej dobe som sa naučila dýchať-aká jednoduchá "vec" -roky mi robilo problém dýchať-žiť,tak už konečne dýcham,ale jak pomyslím na to byť s niekým v blízkosti-v takej tej naozajskej-ktorú som asi v svojom živote nikdy nezažila-teda s nikým,ani s rodičmi,ani so súrodencami,ani s priateľmi,ani s partnermi či deťmi-tak stuhnem,prestanem dýchať....ja by som najradšej zobrala obrovské kladivo a udrela ten strach po hlavičke,ale to by som ho zas len zatĺkla hlbšie.Fakt mi to pomáha,že píšem,aj keď o ničom,4 roky som bola ticho...
Upraveno: 21.1.2014 - 13:26,  
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:20
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Glimmer Man
ďakujem...s tým riskovaním by som mohla začať aj v iných oblastiach,že :5:
riskovať hocičo-a prijať,že to nemusí byť podľa mojich predstáv
:44:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:23
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Nuna
Nuna,ja som taký malý autista :4: s tým svojim svetom uzavretým pred všetkými,kde sa nič nepohybuje,všetko ustrnulo
....a Kubík ma prišiel vyliečiť
Nuna,aj ja ťa mám rada
Pithecanthropus erectus
Offline
21.1.2014 - 13:23
0|0
 
Pithecanthropus erectus » Glimmer Man
:44: :44:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:23
0|0
 
Smazaný uživatel (silentium)
Víš, že máš co nabídnout a víš, že chceš dostávat. Dobrý začátek. Snad tedy zpočátku malými kroky, ale vpřed. :34: Otevřela jsi srdce tady - to jako test odvahy stačí, nějaký chlap už Tě nemůže překvapit :4:.
Upraveno: 21.1.2014 - 13:25,  
Budd2
Offline
21.1.2014 - 13:29
0|0
 
Budd2 » Smazaný uživatel (alassea)
Jestli Ti to pomůže ... riziko tu bude vždycky,dokonce i kdybys zůstala doma sedět v koutě,může na Tvůj dům spadnout meteorit :5:

Je asi lepší,když ten strach "vyřadíš z provozu" - prostě tím,že riziko přijmeš a jdeš do toho s tím,že vždycky jsou dvě možnosti : buď to vyjde,nebo ne...
Glimmer Man
Offline
21.1.2014 - 13:30
0|0
 
Glimmer Man » Smazaný uživatel (alassea)
Záleží na tom, co můžeš ztratit.

Ale myslím, že pokud jde jen o případný "tak tebe nechci, nashledanou", tak se vlastně ani o risk nejedná. Naučit se odmítat a umět přijmout odmítnutí je podle mě klíčová věc pro úspěch ve vztazích. A někdo to holt trvá.
:48:
Pithecanthropus erectus
Offline
21.1.2014 - 13:31
0|0
 
Pithecanthropus erectus » Smazaný uživatel (alassea)
možná se trošku bojíš i zodpovědnosti za své rozhodnutí...ale to vlastně patří do té kategorie -strach... :1: Myslím že všechny obavy překonáš, když se rozhodneš otevřít svoje srdce, ale přitom bys měla být vnímavá ke svým intuicím.Ty spolehlivě informují, i když máš na očích růžové brýle zamilovanosti, které hodně věcí nevidí.Pokud nikam nespěcháš, delší čas poznávání je tím nejlepším návodem, jak předejít špatnému rozhodnutí. :1:
:48: :48:
Nuna
Offline
21.1.2014 - 13:38
0|0
 
Nuna » Smazaný uživatel (alassea)
..je to tak.. existují pouze dva poly.. Láska a Strach.. všechno ostatní jsou jen jakési odstíny jednoho či druhého..

..vybavila se mi jedna chvíle z Bezdreva.. jedna z těch největších a nejsilnějších,které jsem tam kdy zažila.. a při téhle vzpomínce mi až slzy do očí vlily.. pamatuješ tu chvilku,jak jsme ležely společně se Štefanem? Nic láskyplnějšího v tu chvíli nebylo a přitom ve své podstatě vůbec o nic nešlo..a Ty jsi tak krásně měla to srdce otevřené..přesně proto,že "o nic nešlo" :1: ..takže co.. můžeme si přát jediné..aby veškeré naše okamžiky života provázelo ono "..přece o nic nejde".. :4:

..a na jaře dojeď.. poobjímáme sa :24:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:42
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Pithecanthropus erectus
zodpovednosť za svoje rozhodnutie :44:
pretože naučený spôsob chovania ma prinútil vždy zo vzťahu vycúvať,keď som bola príliž blízko,keď som sa nechala pohltiť a nebola som už sama sebou,tak strašne som si vždy chcela ustrážiť svoje hranice /to mi pripomína absenciu ženskej dôvery.../ teraz už to chcem inak a ukazovateľ toho,že už to aj vnímam inak je ,že som ochotná sa neponáhľať,nevrhať sa do vzťahu po úžasnej zamilovanosti ,práve to,že nie som ako vždy "hrozne" zamilovaná ma na tom teší najviac-lebo tam už cítim aj niečo viac ako povrchné zamilovanie sa do obalu,ak to tak hnusne nazvem...vlastne som lásku nikdy nezažila-pretože som ju nebola schopná prijať
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:51
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Smazaný uživatel (silentium)
Už viem,čo chcem ponúknuť ,a už aj viem , čo chcem ponúknuť sebe samej....len stačí,aby som v svojom zámere trochu poľavila a už som zase v sebeobviňovaní,v porovnávaní...je to sebazničujúce,prečo je to tak silné?
v tých kartách sa píše,že negatívne očakávania sú energia -možno je reálnejšie tú energiu premeniť,pretože zrejme zničiť ju nejde,že?
premeniť,použiť,pretransformovať...uf
idem na vzduch,ďakujem všetkým :41:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 13:58
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Nuna
:24:
:44:
už sa musím v tej svojej analýze stopnúť,lebo to o nič nejde mi je v tejto chvíli milšie,ako všetko je na nič :1: hurá :6:
poobjímame :25:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 14:06
0|0
 
Smazaný uživatel (silentium) » Smazaný uživatel (alassea)
Venku se podívej na tekoucí vodu a vždy si pak vzpoměň jak odnáší "TEĎ".
toy
Offline
21.1.2014 - 14:12
0|0
 
toy » Smazaný uživatel (alassea)
Koukám, že jste se tu pustili do huboké psychologie konrétně načrtnutého vztahu :) - i toto je kouzlo karet, daly vlastně podnět k debatě a ty sis srovnala (stále si rovnáš :) ) své názory a pohledy na něco, co je pro tebe důležité.. to je úžasné, prostě paráda :)

Večer si doma položím karty, jak jsi popsala a zkusím se podívat, co mi to poví.. bude to krátké, jen můj pocit z karet.. vždy z nich ve ně zůstane nějaký pocit, ale potřebuji je vidět a vnímat.. a protože jsem v podobné situaci - můžu zkusit pak stejný výklad pro sebe a můžeme to porovnat :)
Aristoni
Offline
21.1.2014 - 21:53
0|0
 
Aristoni » Glimmer Man
To,co jsi napsal je psychologie a popsal jsi to perfektně,smekám klobouk,kdybych ji ty karty vyložila určitě bych nebyla daleko od tebe.Normálně překvapuješ,víš o tom? :46: :34:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 21:59
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » toy
super,budem sa tešiť :41:
Aristoni
Offline
21.1.2014 - 22:03
0|0
 
Aristoni
Skoro tuhle větu jsem slyšela nedávno od syna.A víš,že jsem nad ní přemýšlela a to dost hodně. :30: Protože to řekl syn. :49: Lásku jde najít kdekoliv,když budeš chtít,jenže Panna je zvláštní tvor.Mám pocit,že ji vyhovuje být nezávislá a když ji někdo zlomí srdce,tak už ani tu lásku nehledá,jen potěšení.Jsi na dně,tak se odraž a už jenom stoupej,někde na vrcholu je to,co hledáš. :6:
Smazaný uživatel21.1.2014 - 22:07
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Aristoni
jojo,pannám ten rozum dosť prekáža :5: a tiež bráni spontánnosti,ale vraj v druhej polovici života prejde do popredia nie znamenie ale ascendent a ten mám v rakovi a ten je o preciťovaní-ja sa to proste musím "naučiť" :25: a ďakujem :49:
Mitea - Timea
Offline
21.1.2014 - 23:33
0|0
 
Mitea - Timea
Bejby,
Na jesen sme boli spolu v Haluziciach..doteraz mám tvoj obraz pred ocami,ako si prijímala slnko,svetlo a boha..usmievala si sa celý obrad..nevýslovne stastná a plná lásky..
A vies preco ?? Bola si uvolnená,hlava prestala fungovat,len si bola...a prijímala a dávala.. :24:
Podla mna más vsetko v hlave.Z vlastnej skúsenosti viem,ze ked sa clovek izoluje od zivota,od ludí,zacne mat iný pohlad na zivot a myslienky sú skliesnujúce,niekedy az depresívne.Zabudnes sa smiat,hrat a pouzívat korenie zivota a to je humor..Si mladá a krásna tak sup naspät do zivota,opust konecne svoju vlastnú samotu a zi..smelo vykroc,chod medzi ludí,chod s priatelom medzi ludí ,uzívaj zivot drobnými krokmi..pomaly a pomaly sa vytratí aj strach i slabé sebavedomie...vtedy sa ti otvoria dvere aj do vztahu... :41:
Pithecanthropus erectus
Offline
22.1.2014 - 10:17
0|0
 
Pithecanthropus erectus » Mitea - Timea
:44: :44: :44: :1: :34: :34:
Smazaný uživatel22.1.2014 - 17:29
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea) » Mitea - Timea
Mitea,srdiečko,tak som si po včerajšku povedala,že už má tá hra na slepú babu vlastne vôbec nebaví,dnes idem von ...mám pocit,že tie strachy tam síce sú a ja si ich veľmi silno uvedomujem,ale ja /tá,čo to všetko riadi/ je tiež silná a začína mať prevahu :24: :6: :6:
ten obrad bol veľmi podstatný,pretože dovtedy boli pre mňa niektoré informácie iba informáciami-teóriou a nie vlastnou skúsenosťou,tam nastal obrat k dôvere.
ďakujem,že si tam bola so mnou :25: :41:
Smazaný uživatel22.1.2014 - 17:47
0|0
 
Smazaný uživatel (alassea)
tak ešte na doplnenie môjho náhľadu-keď je to v kartárskom kútiku :5:
ten Mág hovorí sám o sebe o včerajšej komunikácii :4: a v podstate aj 8 holí rychlosť je o komunikácii,ktorá mi včera veľmi pomohla,veľa som si uvedomila a veĺa vyplávalo na povrch a negativita ustúpila jasnosti-cítim to tentoraz nie ako niečo povrchné,čo má zakryť to,čo nechcem vidieť-ja už to vidím,ten strach tam je,ale už sa naňho dokážem pozerať z nadhľadu,už viem ,že ten strach to nie som ja.Vlastne sa začínam tešiť všetkému,čo prichádza,lebo je to úžasné :6: Keď si pozriem tie karty jednotlivo vo všetkých sa rúca niečo staré,staré ilúzie a dochádza k obnove...
a ani tá rozkoš nie je na zahodenie :2:
vďaka všetkým za zdieľanie :24:
Upraveno: 22.1.2014 - 17:49,  
Aristoni
Offline
22.1.2014 - 18:37
0|0
 
Aristoni » Smazaný uživatel (alassea)
:34: :34: :34: :34: :34: :49: :49: :49: :49: :6:
Mitea - Timea
Offline
22.1.2014 - 20:49
0|0
 
Mitea - Timea » Smazaný uživatel (alassea)
:6: :6: :6: :6: sa tesím... :41:

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -