... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

8.1.2014 Astropsychologie K.Konicanová

8.1.2014 - 8:27Mitea - Timea
Středa, 8.1.2013 - ODBRŽDĚNO!

Jak tu někdo poznamenal, včera to byl super luxusně výkonný den! A teda jo! Na úrovni toho, že jsme rozhrábli všechno, co jsme dlouho odkládali, co jsme nechtěli řešit, co jsme měli za nehybné, co jsme špatně chápali, čemu se dalo vyhnout, do čeho se nám nechtělo, z čeho jsme měli strach, ... A věci se skutečně daly do pohybu na všech frontách a byli jsme to my, kdo otočil klíčkem v zapalování! Cítili jsme se božsky silní, jako fakt dost dobří ... poplácejme se po rameni, nikdo jiný to za nás neudělá! po nesmírně dlouhé době pinožení a poskakování kolem zaparkovaného parního válce se nám konečně podařilo najít tu správnou páčku a monumentální kolos se dal do pohybu. Jeden, druhý, třetí ... celá ta sbírka šrotu, co tu už takovou dobu zavazí! A tak jsme je odbrzdili rovnou všechny, jakýpak s tím cavyky! A ony se rozjely. Nejprve pomalu, opatrně, akcelerace u parního válce nebude z nuly na sto v sekundách. Ale představte si, že se rozjedou z kopce! A kolik jsme jich popostrčili? A nejedou asi všechny jedním směrem, že? Tak fofrem, dnes máme opravdu co dělat!
Slunce v Kozorohu, jindy tak konzervativní a nejisté, opírající svou sebehodnotu o tradiční struktury, se konečně nechalo vyprovokovat opozičním Jupiterem, uvěřilo, že má na víc, než jen stát a čekat, jaké instrukce dostane z vedení, a odvážilo se k prvnímu samostatnému kroku! Slunko v opozici na Jupiter prostě ví, kdo je frajer a že může úplně všecko na světě, a to i když zrovna rozvážně kráčí Kozorohem. Kvadratury Luny a Marsu, které na Slunce míří, nejsou v této chvíli překážkou, ale výzvou. Překážky totiž kozorožské Slunce nosí samo v sobě a není potřeba mu další stavět do cesty. Takže zleva výkonná energie Marsu, zprava radostné povzbuzování Luny v Beranu: "Go, go, go!"

Luna v Beranu je stále dětsky nadšená, rychlá a akční, i když v kvadrátu na Jupiter nedovede bohužel odhadnout své možnosti. Při své extatické a naivní povaze má obrovskou tendenci k přehánění, což je a není fajn. Není proto, že se jí brzo začne celá ta odbržděná kavalerie valit na záda. A je proto, že Luna v Beranu a zejména pod kvadrátem Jupitera si z toho nic nedělá, v běhu sem tam fackuje problémy a ještě se tomu směje. Večer padne na hubu a usne únavou rovnou na podlaze, ale to už je jiný příběh.

V podstatě nám tyto dva dny velmi prospějí, byť za cenu několika následně nutných oprav.

Prajem krásny den :4:
Upraveno: 8.1.2014 - 8:28, Mitea - Timea

Příspěvky v diskuzi (6)

Nastavení filtrů a řazení diskuze

Pouze příspěvky uživatele:

Pouze příspěvky obsahující:

Řazení příspěvků:
Čas:
Hodnocení:
Zrušit všechny filtry
Freja
Offline
8.1.2014 - 10:08
0|0
 
Freja
Já mám od rána pocit,že na hubu padnu už odpoledne :20: :5:

Dík za pravidelnou dávku informací :44:
Smazaný uživatel8.1.2014 - 10:31
0|0
 
Smazaný uživatel (Libas)
Sem to porovna la se svým osobním horoskopem a já su o den pozadu :20:
Nuna
Offline
8.1.2014 - 10:40
0|0
 
Nuna
Mitejko...to je naprosto luxusní počin tyhle Tvoje příspěvky...každý den horoskop..jsem velmi potěšena :-)
hajounek
Offline
8.1.2014 - 18:08
0|0
 
hajounek
Klára má úžasné postřehy :44: Moc ráda ji čtu :1:
Clanci
Offline
8.1.2014 - 19:23
0|0
 
Clanci
Já mám dnes super energeticky výkoný den a je to fajn :1:
Mitea - Timea
Offline
8.1.2014 - 19:52
0|0
 
Mitea - Timea » hajounek
Klára krásne a tak polopatisticky píse...je dobrý ucitel astrolog :44: ..hodne som sa od nej naucila.. :4:

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -