... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

Ručník

9.1.2014 - 8:56Smazaný uživatel (zua)
Jeden delší, ale tenhle mě vždy dostane:

Byla jsem objednaná ke gynekologovi na prohlídku. Nečekaně sestřička volala, že jsem byla přesunuta na ten den ráno v 9.30hod. Jelikož cesta tam trvá 35 minut, opravdu jsem neměla moc času nazbyt. Jako většina žen v těchto případech, i já si velmi potrpím na hygienu při takovýchto návštěvách, ale bylo jasné, že dnes ráno nebudu mít šanci. Rychle jsem vběhla do koupelny, strhla pyžamo ze sebe, namočila ručník, co ležel vedle umyvadla, umyla jsem se jím tam dole, aby jsem byla tak nějak prezentovatelná, hodila ručník do špinavého prádla, hodila něco na sebe a utíkala k autu. V čekárně jsem byla jen pár minut, když mě zavolali dovnitř. Jak to už bývá, vyhupla jsem na stůl, otočila tvář na druhu stranu místnosti a předstírala, že jsem někde jinde. Proto mě trochu překvapilo, když gynekolog pronesl: "Dnes jsme si dali na sobě extra záležet, že ano?" Neodpověděla jsem. Zbytek dne proběhl jako vždy. Když přišla moje 7-roční dcera ze školy, tak šla do koupelny a ptá se: "Mami, kde je můj ručník?" Říkám jí: "Je ve špinavém prádle, vezmi si ze šuplíku čistý." Ona na to: "Ne, potřebuji ten, co tu byl dnes ráno - schovala jsem si do něj všechny svoje třpytky!!!"
Upraveno: 9.1.2014 - 8:59,

Příspěvky v diskuzi (8)

Nastavení filtrů a řazení diskuze

Pouze příspěvky uživatele:

Pouze příspěvky obsahující:

Řazení příspěvků:
Čas:
Hodnocení:
Zrušit všechny filtry
růžička
Offline
9.1.2014 - 12:57
0|0
 
růžička
Tak Ti jsi svítila :-)), to se jen tak někomu nestane :1: !
Nuna
Offline
9.1.2014 - 13:00
0|0
 
Nuna
:7: :6:
Smazaný uživatel9.1.2014 - 13:03
0|0
 
Smazaný uživatel (zua) » růžička
..no jááá naštěstí nééé :1: :1: :1:
Háňa
Offline
9.1.2014 - 13:10
0|0
 
Háňa
:5:
prezentovatelná :5: :5: ... tak to jsi každopádně byla :5:
Miki
Offline
9.1.2014 - 13:50
0|0
 
Miki » Smazaný uživatel (zua)
Tak kdo? Ruce gynekologa? :10:
ila
Offline
9.1.2014 - 14:00
0|0
 
ila
:6: :6: :6: :6: to teda nemá chybu .... velebnosti, vy svítíte :10:
Smazaný uživatel9.1.2014 - 14:32
0|0
 
Smazaný uživatel (zua)
..se z vás poprdím..zážitek jaksi není můj...ale překvapení svému lékaři bych taky mohla někdy připravit :5: :5: :5: bych ho chtěla vidět jak by se tvářil..
Upraveno: 9.1.2014 - 14:33,  
Smazaný uživatel9.1.2014 - 15:11
0|0
 
Smazaný uživatel (zua)
Tak ještě jeden na podobné téma:

Je večer a gynekolog se chystá po práci domů. Vyjde z ordinace na chodbu a vidí nějakou ženu jak k němu běží a prosí ho, aby vzal do ordinace ještě jí, že je objednaná a že se zdržela. Doktor tedy vyhoví a jdou zpátky do ordinace, kde doktor říká: 'Víte, mám za sebou těžký den, nedáme si spolu skleničku?' a ze skříně vyndavá víno. Pacientka tedy souhlasí a sedne si ke stolu. V klidu popíjí a povídají si, lahev už skoro dopitá. Najednou někdo zabuší na dveře ordinace. Doktor vyskočí, zhrozí se a povída pacientce: 'ježiši, to je moje žena. Rychle se svlíkněte a roztáhněte nohy!'

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -