... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Cesta k duši vede přes srdce

6.3.2014|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Larrie

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Larrie

Ahoj poradno, můžeš se mi prosím podívat, co mám ještě udělat pro napojení na nekonečný zdroj informací mé duše a zjištění mého úkolu na zemi, pro využití těchto vědomostí pro sdílení s ostatními a pro pomoc ostatním?

Milý tazateli,

Tvým úkolem je naučit se více důvěřovat a na základě důvěry se rozhodovat. Plán naší duše není jízdní řád, který si nastudujeme, a pak už nám nikdy neujede žádný vlak. Naopak, s každým rozhodnutím, které učiníme pouze na základě vědomého kontaktu s naším srdcem, byť se jeví zcela iracionálně, se nám dostává podrobnějších informaci o naší duši.

Ty jsi ten, kdo určuje, zda je v kontaktu s plánem duše či nikoliv. Plán tu je a bude. Je jen na Tobě, zda se rozhodneš se jím řídit.

Je na čase odpoutat se od postojů a obav, že máš k dispozici málo informací. Někdy to je jednodušší – čekáme na ten správný manuál, který nám zajistí, že všechno zvládneme správně. Vlastně za nic nemusíme nést odpovědnost, protože tak je psáno v manuálu. Ale součástí plánu duše je naučit se rozhodovat se podle našeho srdce, zcela svobodně, bez ohledu na správnou verzi řešení.

Jedině když sami sebe učiníme smyslem našeho života, jsme ku prospěchu ostatním. A to je Tvým úkolem. Snaha získat víc než co je momentálně aktuální jen proto, abychom druhé učinili šťastnými, dříve nebo později zhořkne v ústech.

Hodně štěstí.

P.S. Zvíře, které Tě bude podporovat v tomto procesu je Rys červený, jehož afirmace zní: „Soustředím se s jasnou myslí v přítomném okamžiku a jsem otevřený duchovnímu vhledu.“

Zobrazeno: 1147 ×diskuze (1)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
4. července 2022 - INTENZITA

dnes

Osho Zen karta na každý den:
1. července 2022 - ROZKVĚT

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
30. června 2022 - PŘIJÍMÁNÍ

30.6.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -