... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Čím si blokuji finanční hojnost?

4.10.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: Artamax

Milá Samandro,

prosím o nahlédnutí do mé finanční situace. Před čtyřmi lety jsem se rozvedla, nebyl v tom nikdo třetí. Vím, že tím započala moje cesta k sobě a jsem za ni velmi vděčná. Avšak hned po rozvodu mě téměř paralyzoval strach z finančního nedostatku, pochopila jsem, že to je má cesta a zrcadlo vlastní sebehodnoty. Začala jsem na sobě pracovat, někdy s větším, někdy s menším nadšením zkoumat své ,,temné" stránky a programy převzaté z dětstvi. Myslím, že jsem se dostala do bodu, kdy začínám milovat sebe i život se vším, co přináší, ale přesto se mi ani teď finančně nedaři. Mám krásnou práci, kterou miluji, je to práce ve službách, ale mě se stále nedaří ji ustabilizovat tak, abych si každý měsíc vydělala alespoň na vše, co potřebuji. Můžeš se, prosím, podívat na to, čím si finanční hojnost ještě blokuji.

Moc děkuji za odpověď i tvou práci.

Radka

Milá Radko,

karty potvrzují, že jste na sobě udělala opravdu kus práce. Aby se celá situace proměnila, často stačí nahlédnout na jeden drobný nevědomý dílek, který na změně sedí jako žába na prameni. Ve Vašem případě ji symbolizuje karta nazvaná Stres.

Stres jako takový zdaleka není o tom, že nestíháme nebo jsme zahlceni úkoly. Stres způsobuje naše osobní nutkavá představa, jakým způsobem, v jakém časovém horizontu a s jakým výsledkem mají být činnosti vykonány. Vytváříme na sobě obrovský tlak, aby věci byly tak, jak chceme my, za každou cenu. Kdybychom měli čas a odvahu nahlédnout pod tento vzorec, pravděpodobně bychom zjistili, že tak nutně potřebujeme, aby věci byly po našem proto, že nedůvěřujeme tomu, že kdybychom jim nechali volný průběh, odvíjelo by se vše v náš prospěch. To ale v praxi znamená, že se vměšujeme a ubíráme tak manévrovací prostor Existenci. Jako bychom chtěli kontrolovat samotného Boha.

Prozkoumejte prosím znova Váš vztah k důvěře, zda všechno jde tak, jak má a zda náhodou podvědomě nelpíte na nějakých důkazech, které by měly potvrdit, že jste na dobré cestě. Zkuste se více uvolnit a na chvíli přijmout to, že vše funguje. Podle čeho vlastně poznáte, že máte nějaké bloky? Zkuste všechno na chvíli odložit a jen se spojit s důvěrou, že je o Vás postaráno už teď.

Přeji Vám hodně štěstí, hojnosti a odvahu důvěřovat.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Aligátor. Učí nás trpělivosti, důvěře v Božské načasování a schopnosti jednat v pravou chvíli.

Zobrazeno: 201 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
27. května 2022 - LAKOMEC

včera

Osho Zen karta na každý den:
25. května 2022 - STRES

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
24. května 2022 - MY JSME SVĚT

24.5.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -