... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Když ženatý muž dává naději

27.11.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ARAI

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: ARAI

Dobrý den,

potřebovala bych asi nějak restartovat. Život jako na houpačce, v něm i ženatý muž, který mě ani tak moc nechce, ale já se jím musím zabývat. Píše, píše a píše, dává naději, láká k fantazii a doufání. Říká, že miluje svou ženu, ale nespí s ní. Tolikrát jsme to řešili, moudrá z toho nejsem. Někdy se mnou stráví celé dny přes písmenka, někdy jen pozdraví, ale pořád je velmi blízko. Vím, že na mě myslí, snaží se mi vyhovět, pomáhá pracovně. Co ke mně cítí? Co dělat? Začal mi chybět, když se neozývá, jenže...i já jsem vdaná...

Dobrý den,

Vy sama musíte naprosto upřímně zvážit, co dělat. Vztah má poměrně nezdravé základy a je založen na vzájemné závislosti a potřebě kompenzovat si nějaká osobní témata. Do jeho příběhu zasahovat nemůžeme, ale je patrné, že si živí něco, co se mu jinde nedostává, a sice velmi pohodlnou formou, která ho příliš nestojí.

Klíčový je pochopitelně Váš podíl na vztahu. U Vás je motivace velmi podobná, dostáváte něco, co jinde ne, a to se jeví jako velmi atraktivní. Ve skutečnosti ale nejde o to, jaký ten muž je, ale co a jakým způsobem Vám dává. O něj tady vůbec neběží. Sytí nějakou díru ve Vás, za kterou nechcete převzít odpovědnost sama.

Sama pro sebe si zkuste pojmenovat, co Vám tento muž dodává na emoční úrovni, co je to, proč je tak zajímavé se tím vůbec zabývat. A pak najděte způsob, jak si to začít dávat sama. Díra z emočního nedostatku se totiž nevstřebá. A pokud ji nezačneme léčit my sami, čas od času se objeví někdo fantastický, kdo se jeví jako ten správný plnitel a zajišťovatel blaha a lásky. A nám nezbývá než na něm opět stát závislým a doufat.

Přeji Vám sílu odpoutat se od nezdravých vztahů a odvahu najít a léčit kořeny závislosti v sobě.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Kolibřík. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám a dává podporu pro vyrovnání se s nevyřešenými záležitostmi z minulosti. Pomáhá odlehčit témata, která nám brání prožívat skutečnou radost.

Zobrazeno: 234 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -