... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Červík pochybností

30.12.2019|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: D3CKMAST3R

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: D3CKMAST3R

Milá Samandro,

každý den čtu na fb Váš výklad k denní kartě. Je až neuvěřitelné, jak karta "sedí" na daný den, na situaci a rozpoložení, ve kterém se právě nacházím. A proto jsem se rozhodla Vás poprosit, jestli byste mohla nahlédnout do mé partnerské situace a říct mi, proč mi červík pochybností občas vrtá v hlavě i když se snažím dávat přednost srdci?

Nechci se rouhat a brát slovo "štěstí" nadarmo.

Dobrý den,

červíček hlodá, protože máte jistá, byť možná podvědomá, očekávání, jak by vztah měl vypadat a fungovat. Což se pochopitelně vždy neděje a také to ne vždy znamená, že je se vztahem nebo s partnerem něco v nepořádku.

Pokud se chcete cítit ve vztahu lépe, zaměřte pozornost více na sebe a prozkoumejte své potřeby. Váš partner ani nikdo jiný není povinen je plnit, ale Vy jste povinna o nich mít přehled. Pokud naše potřeby nejsou akceptovány (což není totéž jako splněny), podvědomě doutná frustrace a dětský požadavek, že někdo venku se má postarat o jejich naplnění.

Cesta ke štěstí je však o hodně kratší. Stačí převzít odpovědnost za vlastní pochyby, za to, co nám ve vztahu chybí a především za to, že pokud po někom chceme, aby splňoval naše představy, ve skutečnosti se chováme jako malé umanuté a závislé dítě.

Přeji Vám odvahu zaměřit se na svou osobní nespokojenost a dospěle se o ni postarat sama.

P. S. Zvíře, které Vás v tomto procesu podpoří, je Chobotnice. Inspiruje nás k ponoru do vlastních hlubin a pomáhá proplouvat jimi v míru a pochopení.

Zobrazeno: 233 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
27. května 2022 - LAKOMEC

včera

Osho Zen karta na každý den:
25. května 2022 - STRES

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
24. května 2022 - MY JSME SVĚT

24.5.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -