... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Poradna

Hlavní stránkaBoční panel

Budoucnost ve Vašich rukou...

3.11.2020|Výklad karet - Osho Zen Tarot

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: viera

Ilustrační foto - www.mojefoto.net, autor: viera

Dobrý den,

ráda bych se dozvěděla něco o své budoucnosti - jak po pracovní stránce (jsem v ní nešťastná), tak i soukromě. Mám pocit, že mé manželství pomalu umírá a i když znám i jiného muže, myslím, že to není ten, ke kterému bych se měla upínat jako k muži. Mám ho rada, líbí se mi... hodně si píšeme... A zaměstnání? Mám pocit, že jsem si vybrala obor, na který nestačím. Co se svým životem dělat? Květa, děkuji.

Milá Květo,

těžko Vám mohu vykládat o Vaší budoucnosti, když ji sama pevně svíráte ve svých rukou. Pokud Vám nevyhovuje Váš život, ale zároveň nejste ochotna investovat energii do změny, jste odkázaná na velmi neradostnou budoucnost, která nepůjde na vrub kartářky, jenž Vám ji vyvěštila, ale jen a jen na Váš.

V prvé řadě je potřeba vystoupit z přesvědčení, že s tím nemůžete nic dělat. Místo slova nemůžete dosaďte slovo Nechci a schválně si dejte cvičení na pár dní, či dokonce týden, že kdykoliv pomyslíte na nemůžu nebo ho vyslovíte, tak ve stejném kontextu vyslovte slovo Nechci. Budete koukat, kolik toho v životě nechcete a to Vám dá taky odpovědi na to, proč si nevíte rady se svým životem. Jednoduše proto, že nechcete.

Ale nebojte, nemusí to být tak strašné. Když projevíte odhodlání ke změně, život sám Vás podpoří. Takže přestaňte hledat laciné odpovědi, ale začněte konat. Jestli Vám Vaše práce nevyhovuje, buď ji změňte nebo k ní změňte přístup. Buďte velmi konkrétní ve svých odpovědích a jestliže Vás napadají odpovědi, které nelze realizovat, tak najděte takové, které realizovat jdou. Vaše denní mantra bude: Co teď hned mohu udělat, abych se cítila lépe?

Z celého srdce Vám držím pěsti, abyste pochopila, že pokud se cítíte jako v kleštích, pak jsou ty kleště ve Vašich rukou.

S úctou, Samandra.

P.S. Zvíře, které Vás podpoří v tomto procesu, je Lev. Pomáhá nám prosadit si (zejména sami před sebou) vlastní autoritu, rozvíjet odvahu a čelit vlastním strachům. Podpoří Vás v dosahování cílů a uvědomění, že máte spoustu síly.

Zobrazeno: 137 ×diskuze (0)

Odeslání dotazu

Chcete zaslat dotaz do některé naší poradny?

Odeslat dotaz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
27. května 2022 - LAKOMEC

včera

Osho Zen karta na každý den:
25. května 2022 - STRES

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
24. května 2022 - MY JSME SVĚT

24.5.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -